ניתן לקבל ולהחזיר ערכות בדיקה בדואר
להזמנת ערכה
יש לי או אין לי קנדידה?
ברפואה לא מנחשים!

לבדיקה במעבדה רשמית ומוסמכת.

בדיקת קנדידה

 

  

כתבות

לפני הטיפול בודקים ומבצעים מיון לפי דרגות. סימפטומים יכולים להטעות. לא תמיד מדובר בהמצאות של קנדידה, גם אם זה נראה כך. ישנו כלל ברזל: לפני טיפול - עושים בדיקה!
בניגוד לדעה המוטעית, שלכולם יש קנדידה, לא לכולם יש קנדידה ולא מאחורי כל הסימפטומים מסתתר באמת זיהום פטרייתי של קנדידה. לכן צריך לעשות בדיקה רק במעבדה.
הגורמת למגוון רחב של סימפטומים רפואיים היא פטריית הקנדידה. ובאמת, יש הרבה סימפטומים קלאסיים שמאפיינים ריבוי של פטריות שמר בגוף כמו: בטן נפוחה, משיכה בלתי נשלטת למתוק, עייפות, עליה במשקל, נשירת שיער וכו'.
הרבה אנשים באוכלוסיה סובלים מנפיחות בבטן. לבטן נפוחה יש שני היבטים: המראה החיצוני ומה שקורה מבפנים. אין ספק, שהסיבה העיקרית לנפיחות בבטן היא ריבוי של קנדידה במעיים. דרכי טיפול בנפיחות בבטן.
דבר נוסף המאפיין התרבות קנדידה במעיים, הוא מצב פלורת המעיים שלנו. היחס הוא 80 אחוז של חיידקים חיוביים וחיוניים המגנים מפני פולשים כמו פטריות חיידקים ו 20אחוז של אוכלוסייה מורכבת מחומרים פתוגנים. אז מה המפתח לחיים בלי קנדידה ? קודם כל תזונה נכונה. נשמע משעמם, תזונת קנדידה וכדאי שתהיה נכונה
חשוב מאוד לאבחן קנדידה ולטפל בה לפני גרימת הנזק. מדוע משייכים לקנדידה כל כך הרבה סימפטומים? אם לכולם יש , אז מה ההיסטריה? סך הכל פטריה, אפשר לחשוב...
הרבה אנשים סובלים מקנדידה וזקוקים לריפוי. מה זה אומר? במה צריך לטפל? להכריז מלחמה נגדה וזהו ? האם זה יביא לנו באופן אוטומטי את הריפוי ? ריפוי אמיתי של קנדידה מתרחש ב 3 רבדים : ברובד המנטלי , ברובד הרגשי , וברובד הפיזיולוגי.
כרגיל יש דעות לכאן ולכאן. לא מדבקת, כן מדבקת...מה אתם חושבים על אפשרות הידבקות של קנדידה? הייתם לובשים את הגרביים של מישהו שיש לו פטריות בציפורניים ? הייתם משתמשים באותה המגבת? הייתם מתנשקים עם מישהו עם פטרייה בפה?

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

שם אימייל  האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?  כן לא

המעבדה לאבחון קנדידה בבעלות פרטית, וממוקמת בבית החולים אלישע בחיפה. טל: 04-8623901

המידע והתכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית,
או תחליף להתייעצות עם מומחה. מידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי/תרופתי אחר. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל