קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

עייפות וקנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

עייפות, חוסר אנרגיה וקנדידה:

 "קמים בבוקר ובמקום להרגיש רעננים ומלאי מרץ מרגישים כבדות, עייפות, מצב רוח לא מי יודע... ושואלים איך אני יחזיק מעמד היום? אם זה היה תלוי בי, הייתי יישן עוד לפחות ארבע שעות, אבל אני יודע שגם זה לא היה משנה הרבה.

 

 

במהלך היום המצב משתפר אבל יש תמיד את נפילות האנרגיה. קשה להשאיר את העיניים פקוחות, הריכוז נחלש, הסביבה מתחילה להפריע לך, רוצים רק שקט ולא לשמוע או לראות אף אחד. ממשיכים לתפקד אבל יותר עם כוח הרצון מאשר כוח הגוף. הסביבה מעירה על ה"עצלנות" שלך וקשה

 

להוכיח שזה לא נכון כי באמת זו התנהגות של בנאדם עצלן שרוצה רק לישון וכמעט כל דבר או כל משימה הופכת להיות קשה בשבילו, ומעמיסה עליו.


בשלב מסוים מתחילים להבין שהתופעה לא כל כך נורמלית, במיוחד שרואים אנשים מסביב קמים בבוקר מלאים מרץ ומספיקים ביום אחד מה שאתה בקושי מספיק בשבוע. הדבר הכי מתסכל שזה אנשים שהם כפול בגיל ממך. המצב רוח מתחיל להיות בהתאם להרגשה הפיזית: כבד, עייף, בלי אנרגיה ובלי שמחת חיים. בראש יש הרגשה מוזרה של ערפול כמו אחרי לילה של אלכוהול או אחרי הרדמה שעדיין לא ממש פגה השפעתה. לא מספיק שאין אנרגיה יש עוד הרבה דברים אחרים שמפריעים כמו הבטן הנפוחה שכמעט כבר התרגלתי אליה, פה ושם כאבי ראש, סחרחורת ועוד.


הצעד הבא המתבקש הוא ללכת לרופא לספר לו את כל הסיפור עם התקווה שהוא ימצא מה חסר ומה לא בסדר והלוואי שימצא כבר משהו שאני אדע שאני נורמלי ולא אשם במצב שלי.
בדיקת הדם חוזרת - הכל תקין. מצד אחד אני שמח אבל מצד שני אני לא. אם הכל בסדר אז מה לא בסדר? הרופא מתחיל לדבר על דיכאון עם חיוך מבין וממליץ אולי לשקול ביקור אצל פסיכיאטר. אני שואל את עצמי, האם אני באמת הכל מדמיין? עמוק בתוך תוכי אני מרגיש שיש פה משהו, הסיבה לכל התופעות האלה. מי יעזור לי לגלות אותה? אני לא מתייאש והולך לרופא גסטרולוג. אולי כאבי הבטן והבטן הנפוחה קשורים או אפילו גורמים לתחושה שאני מסתובב איתה, אבל גם פה אותו הסיפור - כל הבדיקות כולל הקולונסקופיה שחששתי מאוד לעשות אותה, מראים שהכל בסדר. אז מה לעשות עכשיו?" 

 

א.ל מטופל.

 

את הסיפור הזה שמעתי אינספור פעמים מנשים, גברים וגם אנשים צעירים מאוד בגילאים שהיו צריכים להתרוצץ עם אנרגיה.  הם מדווחים לי על תחושת הייאוש שלהם, הרגשת המצוקה הפנימית שאף אחד לא ממש מבין למה הם כל הזמן כל כך עייפים.

 

בוודאי יש הרבה סיבות לעייפות כרונית כמו למשל: מחלת הנשיקה, תת פעילות של בלוטת התריס (לא מאובחן), אנמיה,  אלרגיות למזונות, דיכאון, חוסר בויטמינים וכו'. אחת מהסיבות הנפוצות לעייפות וחוסר אנרגיה זה קנדידה. עייפות היא הסימפטום הבולט ביותר אצל כמעט כל אלו הסובלים מזיהום פטרייתי. הקושי הוא שלא מגלים זיהום פטרייתי במעיים דרך בדיקות דם שגרתיות. עוד יותר קשה שבקופת החולים עדיין לא חושבים בכיוון הזה.

 

הצעד הראשון להחזרת המרץ והאנרגיה זה אבחון לקנדידה. אולי קשה להאמין אבל רוב האנשים שמחים לשמוע שהתוצאה היא חיובית ושהם באמת סובלים מזיהום פטרייתית, סוף סוף הבעיה שלהם קיבלה שם. הבשורה הכי טובה בעניין זה היא שיש דרך לטפל בה. יסודות הטיפול בנויים על המצב האינדיווידואלי והצרכים של אותו האדם. הכוח והמרץ יכולים לחזור מהר מאוד. אחרי כמה שבועות של טיפול אפשר להרגיש שיפור ניכר שיתן הרבה כוח ומוטיבציה להמשיך.

 

"בהתחלה הייתי די סקפטי. אלה ברפואה האלטרנטיבית יודעים משהו שאלו ברפואה הקונבנציונלית לא יודעים??? אבל לא היה לי מה להפסיד יותר. התוצאה של המעבדה נתנה לי תקווה במיוחד שנכנסתי לאינטרנט ולמדתי על הקנדידה ומצאתי את עצמי ואת הסיפור שלי שחור על גבי לבן בתור בעיה מוכרת וקיימת. אני לא פסיכי! התחושות שלי אמיתיות ומוצדקות.

הפגישה עם הנטורופתית הרגיעה אותי. חשדתי מכל מיני "הוקוס פוקוס" והופתעתי לטובה. האמצעים לבדיקת תפקודי הגוף שלי היו מתקדמים ומקצועיים ביותר. הנטורופתית מהר מאוד עלתה הסיבה לזיהום שממנו אני סובל והיא הרכיבה לי טיפול שהצלחתי לעמוד בו, והרבה יותר בקלות ממה שחשבתי. תוך זמן קצר הבטן הנפוחה ירדה וגם דברים אחרים שהפריעו לי הרבה שנים נעלמו כלא היו. התחלתי לקום בבוקר יותר בקלות ועם כוח, זה בלבד גרם לי למצב רוח יותר טוב. אני מספיק לעשות אימון בחדר כושר לפני העבודה. הסביבה הקרובה אליי התחילה לשאול אותי מה קרה והאם אני מאוהב. אי אפשר היה להתעלם מהשינוי שחל בי. חזרתי לעמוד במשימות העבודה ועוד לעשות את זה עם חיוך. אני חוזר כל יום הביתה ועוד יש לי כוח להשתולל עם הילדים. אני ואישתי מבלים יותר זמן ביחד,
 ויש לי אפילו זמן להפגש עם חברים פעם בשבוע לשחק כדורסל. פתאום יש לי זמן לכל מה שאני רוצה ומתכנן."  


תהליך הריפוי מקנדידה בהתחלה הוא יכול להיות עבודה ומאמץ כי צריך לשנות כמה הרגלים, בדיוק את אותם הרגלים שגרמו לזיהום. לפעמים אחרי שנים שחיים בדיוק ההפך מחיים בריאים צריך לעשות מעשה בשביל להחזיר את הבריאות - אין הוקוס פוקוס, המאמץ משתלם והתוצאה היא ההוכחה.

 

 

 קנדידן וקנדידן קומפליט נגד העייפות של הקנדידה- הזמינו עכשיו!

  

       יש לכם שאלות על אבחון קנדידה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

 

   רוצים להזמין בדיקת צואה מעבדתית עכשיו?      אין לי שום שאלות אני רוצה להזמין את הבדיקה עכשיו