קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

מטופלים מספרים

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

 

תהליך ההבראה של צחי

 

לפני... אני צחי, בן 47 צעיר ברוחי, איש מחשבים, ספורטאי (שחיין בצעירותי), מעולם לא היו לי בעיות של עודף משקל.התזונה הייתה דאגתי האחרונה - אכלתי  ושתיתי כל אשר חפצה נפשי.
בריאותית חשבתי שאני אדם בריא בד"כ, בכל זאת סבלתי והתכחשתי לכמה תופעות כרוניות שהפכו לחלק מחיי:מגרנות וכאבי ראש תכופים (במשך שנים), עייפות כרונית, נדודי שינה, אי יכולת לקום בבוקר לעבודה, מצב רוח ירוד, עצבני וקצר רוח כלפי הילדים והאישה, כאבי פרקים שליוו אותי בשנתיים האחרונות (בירכיים, מרפקים ושורש כף יד) הרדמות של האצבעות. ברך ימין כאבה ברמה שלא יכולתי לרוץ ומרפק שמאל לא אפשר לי להרים שום משא ביד שמאל. כמ וכן סבלתי מבעיות סינוסים גדושים ונזלת. בדיקות חשמליות שעברתי בגפיים עליונים הראו בעיות עצביות. רופאה אורטופדית , מנתחת מומחית לבעיות מרפקים ושורש כף יד, המליצה לעבור 4 ניתוחים בגפיים העליונים. בקיץ 2008 באחד מהימים, בוקר בדרכי לעבודה בזמן נהיגה הרגשתי דקירה בבית השחי בצד ימין. החזקתי את כתף ימין לכמה דקות כדי להרגיע את מקור הכאב. מייד לאחר שהחניתי את רכבי, חוויתי אירוע טרום עילפון - הרגשה שלפני איבוד הכרה.
בשבועות שלאחר מכן עברתי בדיקות מאמץ במכון מב"ת (מכון בדיקות תקופתיות) וזאת לקבלת אישור מרופא ספורט להשתתפות בתחרויות הספורטיאדה בענף השחייה, הנערכות מידי שנה בסוף הקיץ. לאחר הבדיקות המקיפות, בפגישה עם הקרדיולוג סיפרתי את המקרה של טרום עילפון, נפסלתי מלהשתתף בספורטייאדה וקבלתי הפנייה לבדיקות לב (הולטר ומיפוי לב).לאחר כשבוע חזרתי עם התוצאות והוחלט שאני סובל מהפרעות קצב לב חמורות וסביר להניח שאצטרך לעבור ניתוח להשתלת קוצב לב או לחיות מעתה והלאה על כדורים להסדרת הקצב. ניתנה לי אפשרות לקבל חוות דעת נוספת ממומחית להפרעות קצב לב, פרופ' מאוניברסיטת הווארד. נראה לי מוזר, ספורטאי בגיל 47, להתחיל מחלת לב - קוצב - כדורים, נראה הזוי.
חברה לעבודה ראתה במצוקתי ויעצה לי לפגוש את דניאלה מתוך ניסיון אישי, שהיא הייתה היחידה שידעה לפתור לה בעיה בריאותית חמורה.
הפגישה עם דניאלה הפיכה בי רוח תקווה לגבי הסיכויים לחזור להיות בריא. לפי האבחנה שלה - הלב שלי תקין לחלוטין, הכבד במצב לא טוב, הכליות בכיוון לא טוב וגם התוספתן. הגוף התמלא רעלים ואינו מנקה את עצמו יותר, אובחנה "קנדידה" ברמה 3 שהיא רמת זיהום גבוהה. דרושה תקופה של לפחות 6 חודשים כדי לנקות את הגוף - דיאטת קנדידה קפדנית ללא סייג. יצאתי מהפגישה מופתע מכמות הרעלים שצברתי, אך מעודד מהעובדה שאולי באמת הלב בסדר.
וכאן מגיעה עוד הפתעה - שבוע אחרי נפגשתי עם פרופסורית מהווארד בגבעתיים, מומחית עולמית להפרעות בקצב לב,

ולאחר ששמעה על התופעות ועברה על כל הממצאים שאלה ראשונה ששאלה:"מה אתה אוכל במשך היום, כמה קפה אתה שותה?" לאחר ששמעה שאני צורך הרבה לחם, שוקולד, סוכרים ו-4 עד 5 כוסות קפה ביום יצאה עם האבחנה הבאה: הלב מצוין והיא נותנת לי חופשי 47 שנה נוספות . הכבד כנראה נפגע ומצריך שינוי דרסטי של הרגלי האכילה והשתייה - 1 קפה ביום, הורדת צריכת השוקולדים והסוכרים ואכילה בריאה.היא אף נתנה לי אישור להשתתף בספורטיידה ולחזור לפעילות ספורטיבית רגילה.עכשיו הייתי משוכנע לגמרי שאכן דניאלה צדקה באבחנה.
 אחרי... כיום לאחר 6 חודשים של טיפול (תזונה לניקוי רעלים), החלמתי כמעט מכל תחלואיי:ירדתי במשקל כ- 5 ק"ג מרגיש מלא אנרגיה מהרגע שאני מתעורר, מצב רוח מרומם, ערני כ-20 שעות ביממה, להפתעת כולם הקרחות בראשי התכסו שיער, המיגרנות הפסיקו, כל בעיות הפרקים שכחו כאילו לא היו, אפשר להגיד בוודאות שאני רגוע, כל פעילות ספורטיבית מתקבלת ע"י הגוף בברכה, כולל ריצה ממושכת של 15 דקות ללא הפסקה וחזרה לאימוני שחייה.
 נפגשתי עם דניאלה לאחר 4 חודשי טיפול, לפי האבחנה והבדיקות, הגוף הצליח לעשות עבודת ניקיון פנטסטית. כל בדיקות הדם הראו איזון כמעט מושלם, פשוט מדהים. אני חייב לציין שבתקופה האחרונה חל שיפור בזיכרון וחוש היצירה התפתח לרמות לא מוכרות. כנראה שתאי המוח גם שותפים בעסק הזה של ניקיון הגוף.המסע לניקיון הגוף היה בהחלט קשה בעיקר בשבועות הראשונים. תחילה מהסיבה שהגוף מסרב להיפרד מהפינוקים (רעלים) שעליהם גדל במשך השנים. פתאום העולם נראה מאד משעמם כאשר צריך להתנזר משוקולד, לחמניות, קולה וכו' - אז הגוף מעניש בכאבי ראש, עצבים, חוסר שקט, הרבה נזלת וסינוסים לחצים בבטן, ועוד תופעות לא נעימות. כל זה אורך בין 3 ל- 4 שבועות עד להתייצבות.

אני נזכר שלאחר 4 שבועות כמעט נשברתי, כי לא רק שלא נראה כל סימן לשיפור וסבלתי מאותן בעיות, בנוסף הרגשתי מתוסכל כמו בצום - אסור לי לאכול כמעט הכל בכל תפריט שהוא. ואז אמר לי דורון, בעלה של דניאלה -"במשך עשרות שנים אנו בשקידה מרעילים את גופנו עד לרוויה, בה הגוף לא מצליח לנקות עצמו ואז אנחנו מתלוננים מדוע הקב"ה אינו עוזר לנו לנקות לכלוך של 20 שנה בשלושה שבועות?"
 המפתח להצלחת הטיפול הוא האמונה. אסור להישבר, את השיפור ניתן לראות לאחר 3 חודשים. החוכמה היא ללמוד לאהוב את עבודת הניקיון של הגוף ולדוג את הפינוקים שבתפריט הבריא, ותאמינו לי  - יש גם יש. מצב הרוח המרומם, הרגשת הקלילות והבריאות הפכו לדרך חיים.
 אני רוצה להביע את תודתי, לדניאלה שבאמת הצילה אותי מהתדרדרות בריאותית ובעזרת הטיפול שעברתי אצלה, שיניתי את איכות החיים מקצה לקצה ובהחלט מרגיש על הדרך לרפואה שלמה.
 תודה מכל הלב,
 צחי כהן מודיעין

 

 

המכתב של יוכי:

 

 

מכתב תודה

 

 לדניאלה ודורון היקרים!

 ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור שנתתם לבני.

 בזמן היותי בהריון בשבוע 15 כחולת דלקת פרקים ויראלית, טופלתי באנטיביוטיקה חזקה ובסטרואידים למשך כל ההריון וצויין בפניי שהתינוק עלול להוולד עם מום פנימי. בחסדי השם נולד תינוק בריא אך בגיל 5 חודשים התחלתי להאכיל את הילד בדברי חלב ופתאום הילד הפך להיות ילד חולני עם דלקות אוזניים וריאות חריפות חוזרות ונשנות ופצעים בפה שהלכו והתגברו. בהיותו בן 10 חודשים רופא בית החולים הסביר לי שאם המצב ימשיך כך יש סכנה לחייו.

 גוללתי את הסיפור בפני חבר לעבודה והוא באמצעות האינטרנט המליץ לי על דניאלה ודורון שיבדלו לחיים ארוכים. אובחנה אצל הילד קנדידה ברמה גבוהה וטופל על ידם בטיפול הומאופטי פלוס דיאטה מתאימה ובחסדי השם הילד יצא מכלל סכנה. כיום הילד בן 4 שנים כמו כל הילדים הרגילים.

 בתודה,

 צ.אוריאל, נורית ועדיאל (הילד).

 

 

מכתב התודה של ה.

 

המלצה חמה על דניאלה שפי

 

  

       יש לכם שאלות על אבחון קנדידה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

 

   רוצים להזמין בדיקת צואה מעבדתית עכשיו?      אין לי שום שאלות אני רוצה להזמין את הבדיקה עכשיו