קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

המלצות

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

 

 

דלקות בנרתיק ועלייה במשקל 

בת 35, הגיעה עם התלונה שבדר"כ היא מאוד אנרגטית ומתרוצצת כל היום אך לאחרונה היא מרגישה עייפות שבאה בגלים במשך כל היום במיוחד אחרי האוכל. היא שמה לב שגם האוכל לא ממש מתעכל והיא תמיד בין שלשולים לעצירויות. הבטן שלה מתנפחת והיא סובלת גם מגזים ומגירודים מוזרים ומעצבנים באזור הבטן העליונה. סובלת מנשירת שיער ומוצאת את עצמה מחפשת בהיסטריה משהו מתוק בארון לעיתים תכופות. סובלת מגירודים חזקים בנרתיק וצריבות. הכל התחיל לפני שנתיים כשהיא נטלה אנטיביוטיקה ומאז התחילו כל הסימפטומים עם עליה חריגה במשקל (20 ק"ג בשנתיים האחרונות). בדיקות המעבדה הראו שיש לה קנדידה ברמה בינונית במעיים וקנדידה ברמה נמוכה בנרתיק. היא קיבלה טיפול אנטי פטרייתי כולל דיאטה לטיפול בקנדידה וצמחי מרפא. לאחר חודשיים כבר לא נראו אף אחת מהתופעות שבגללן הגיעה לטיפול והיא ירדה בצורה משמעותית במשקל.

 

מיגרנות, כאבים בפרקים ועוד

בן 47, סובל ממגרנות, לא יישן טוב בלילה, סובל מצרבות חמורות, כאבים בפרקים, אצבעות שנרדמות, זיכרון שנחלש, הרגשה כללית מאוד רעה, מצב רוח מדוכדך וסובל מהפרעות בקצב הלב. הוא קיבל טיפול אנטי פטרייתי עם צמחי מרפא, פרוביוטיקה, קו-אנזים. בנוסף המלצתי לו על טיפול קולוניקס. בהתחלה היה לו קשה אך עם הזמן התרגל לשינויים בתזונה. הוא חזר אליי לאחר ארבעה חודשים. מלבד בעיה כרונית של כאבים בכתף כל הסימפטומים נעלמו והוא ירד במשקל, אבל הדבר שהכי שימח אותו זה צמיחה חדשה של שיער בקרקפת במקום שהייתה קרחת. הסיפור של צחי

 

דלקות אוזניים חוזרות ואפטות

בן שנה ותשעה חודשים, סבל מדלקת חמורה בשתי האזניים. האזניים כל כך גירדו לו שנוצר גם זיהום חיצוני. מהאזניים יצאה מוגלה עם דם. הלשון שלו הייתה נפוחה ומכוסה באפטות על כל החלק הקידמי של הלשון. הוא החזיק את הלשון בחוץ ולא היה מסוגל לאכול אלא רק לשתות דרך קש. הדלקות חזרו כל כמה שבועות והוא הגיע גם לאישפוזים כאשר נתנו לו אנטיביוטיקה ישר לוריד רק כדי לחזור לאותו המצב ויותר גרוע. ההורים החליטו לנסות דרכים חדשות כדי לעזור לבנם. בדיקת קנדידה הראתה זיהום ברמה גבוהה מאוד במעיים, רמה גבוהה מאוד באזניים ורמה גבוהה מאוד בלשון. זה אחד המקרים היחידים בקליניקה בהם נתתי ממש הדרכה צמודה יומיום. לאחר 10 ימים המצב השתפר בצורה משמעותית ואחרי שלושה שבועות לא היה זכר לדלקות באוזניים ולאפטות בפה. כל זה היה לפני שנתיים. עד היום אני בקשר עם האמא של הילד והתופעות לא חזרו על עצמן. הילד עד היום בריא.

 

קושי להרות

בת 29, הגיעה לטיפול מכיוון שלא הצליחה להיכנס להריון במשך שבע שנים. היא עשתה את כל הבדיקות ולא מצאו שום בעיה ולכן גם לא ידעו איך לעזור לה. היא שמעה מחברה שיש עוד דרכים שיכולות לעזור לה. מלבד בעיות בפוריות היו לה עוד כמה תופעות כמו הפרעות במערכת העיכול, חולשה ועייפות. למרות שהיא השתדלה להסתיר, ראיתי שהיא מלאה עצב כי הרצון לילדים היה מאוד חזק אצלה. בבדיקת קנדידה במעבדה נמצא זיהום ברמה גבוהה מאוד במעיים.  לאחר שלושה חודשים בהם קיבלה טיפול אנטי פטרייתי ללא תכשירים מיוחדים לטיפול בפוריות היא התקשרה אליי ואמרה לי בדמעות "עשית את זה". היא ילדה תאומות.

 

שלשול כרוני

בן 36, מתלונן שבמשך 4 שנים יש לו יציאות מיימיות ודחופות, עד ל-20 פעם ביום. הוא עבר את כל הבדיקות האפשריות כולל קולונוסקופיה ובדיקת צואה שגרתית בקופת החולים - הכל יצא תקין. הוא אמר לנו שאנחנו התחנה האחרונה שלו וסיפר שהוא מתכנן את החיים שלו לפי בדיקה של האם יש שירותים בדרך או אם אין. בבדיקת הקנדידה במעבדה שלנו התגלה שהוא סובל מזיהום פטרייתי ברמה גבוהה במעיים. 10 ימים לאחר תחילת הטיפול כבר לא היו לו שלשולים. הוא התקשר אלינו וסיפר שהוא מאוד מתרגש ושהוא מרגיש הרבה יותר ביטחון וחופש.

 

 

 

  

       יש לכם שאלות על אבחון קנדידה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

 

   רוצים להזמין בדיקת צואה מעבדתית עכשיו?      אין לי שום שאלות אני רוצה להזמין את הבדיקה עכשיו