קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

הרצאות של דניאלה שפי

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

 

 

 "רפואה טבעית - "מה, מי, איך, מתי, למה ואיפה" - עקרונות, שיטות, גבולות ואפשרויות, באור החסידות. דניאלה, מרפאה טבעית עם נסיון מעשי מעל 20 שנה, שולטת בידע המתקדם ביותר בתחום הרפואה הטבעית, ומכניסה עקרונות רבים מהחסידות - הרצאה שנוגעת ומתאימה לכולם (התפרסמה כתבה ב'בית משיח' - "לא להשאיר את הגוף מאחור").

 

"ד"ר אמא" - מה שכל אם וסבתא צריכות לדעת - מידע, עצות וכלים בנושא בריאות כל המשפחה. החל מסכנות נסתרות בחיים המודרניים ועד לתרופות טבעיות שצריכות להיות בכל בית. הרצאה זו מעוררת הרבה שאלות בקרב המאזינות, והתשובות של דניאלה מבוססות על ידע רחב, מעשי, אשר מעשיר את הנשים. (התפרסמה כתבה 'בבית משיח' - "סיפורי סבתא").

 

"אלוקייך אלוקיי - בעקבותיה של רות" - סיפורה של גיורת שזכתה לעלות מגלות עמוקה עד לחצר המלך, תחת חסותם החמה של משפחת רבקה וראובן דונין ע"ה. סיפור מרתק, מרגש, משמח ובמיוחד מחזק את הגאווה היהודית. מתאים לאירועים קטנים וגם גדולים. ע"פ ניסיון - מומלץ ביותר. (מפורסם ב"סיפור אישי"/פרדי ברוד).

 

"המשיח והספונג'ה שלי - איך לחיות משיח וגאולה" - נושא דרוש ביותר לפי צו השעה - מכניס חיות, תקווה ושמחה ונותן כלים לנשים ששואלות 'איך אני מכניסה את הגאולה לבית שלי?' 'מה זה אומר לגבי החיים הפרטיים שלי?' הרצאה מחזקת ומעוררת ביותר, אשר תוכנה התפרסם ב'עטרת חיה', בשבוע של ג' תמוז, "לא מספיק לחכות, צריכים לחיות" - וגרם להתעוררות גדולה ולתגובות רבות מנשי חב"ד מכל הארץ.

  

ישנה דרך נוספת ומיוחדת להעביר את ההרצאה: בתור דו שיח בין דורון ודניאלה. דניאלה שואלת את כל השאלות של "אשה פשוטה שרוצה להבין מה הקשר בין העבודות היומיומיות שלה ל - לחיות משיח?" ודורון עונה ממקורות של הרבי. 

 

ההרצאה מוחשית, לבבית, מלמדת עקרונות חשובים על משיח וגאולה ומעוררת את המודעות על העבודה והתפקיד של כל אחד ואחת בתהליך הגאולה.

 

"כוח אטומי ושמו אחדות" -הרצאה שמדגישה את הנזק שאנחנו עושים לעצמנו ולסביבה דרך הפירוד וממחישה את כוח האחדות בחיי היומיום ואת ההשפעה על הסביבה הקרובה והרחוקה.  אחדות ואהבת ישראל אחד העקרונות מתורת החסידות ובכוחם להביא את הגאולה השלמה.  ההרצאה מעמיקה ונותנת כלים פרקטיים איך להתגבר על הקשיים שמונעים מאיתנו להגיע לאהבת ישראל אמיתית. הרצאה מרתקת, לבבית ומקבלת פידבק חיובי ביותר.

 

לפרטים ויצירת קשר תוכלו לכתוב אליי או להתקשר  דניאלה שפי:  04-8623901