קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

אבחון קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

 

אבחון קנדידה

אין ספק כי היסוד לטיפול נכון וממוקד זה אבחון מדויק. כמטפלת אני לא רוצה רק להעלים או לדכא את התסמינים אלא להבין מה הוא שורש הבעיה ומה הסיבה לאותם תסמינים.

נכון, מה שמציק לכולנו בדרך כלל אלו התסמינים, ועם זאת לכל סמפטום יש גורם! אז איך אפשר לדעת מה מקור הבעיה?

ברפואה הטבעית יש לנו כמה דרכים לעשות את האבחון שיוביל לטיפול ההוליסטי המתאים ביותר. כאשר מדובר באבחון קנדידה חשוב לנו לדעת מהם התסמינים ובאילו חלקי גוף מדובר. אנו נבקש לראות בדיקות מעבדה לקנדידה כמו משטחים ללשון ולנרתיק, בדיקות דם, אבחון אירידיולוגי, אבחון לשון, קינסיולוגיה וכד'.

עלי חביב במיוחד אבחון עם מכשיר Bicom  מכשיר שפותח בגרמניה ועובד על טכנולוגית ביורזוננס. Bicom מראה לנו את המצב האנרגטי של כל איברי הגוף ומערכותיו ונותן אינדיקציה אילו מערכות או איברים אינם מאוזנים. Bicom גם מראה את הגורם לחוסר האיזון- האם אלו רגישויות למזונות מסוימים? רגישות לחומרים כימיים? מתכות כבדות שהצטברו בגוף? תהליך דלקתי שפרץ? אולי זיהום כרוני? אולי מצב פסיכוסומטי (מצב רגשי המשפיע על הגוף)?

קנדידה וגורמים פתוגנים אחרים יכולים לבוא לידי ביטוי בתסמינים דומים ואין צורך למהר ולקבוע כי מאחורי תסמינים אלו עומדת דווקא קנדידה.

 

דניאלה תראי לי איך את מאבחנת קנדידה בBICOM

 

מנסיון של 30 שנים נוכחתי לדעת שמעבר לצמיחה מרובה של קנדידה יש גורמים נוספים לתמונה של התסמינים. חשוב מאד להבין ולראות את התמונה השלמה על מנת לדעת מה צריך לשנות ולאזן. אני לא מחפשת טיפול סימפטומטי אלא שורשי.

פן נוסף באבחון של קנדידה הוא הפן הרגשי. ראיתי לא מעט פעמים שמאחורי דלקת כרונית בנרתיק עומדת טראומה של ניצול מיני בעבר שהמשיכה להשפיע על המטופלת וגרמה גם לבעיות של שלום בית עם בעל אהוב ומבין.....

כמרפאה הוליסטית אני לוקחת את הזמן ללמוד את המקרה וחוקרת לעומק את ההיסטוריה הרפואית, הרגלי חיים, התנהגות וחשיבה.

26 שנים בגרמניה עשו את שלהן ולימדו אותי יסודיות ודייקנות מה הן.

השיטה שלי הוכיחה את עצמה שוב ושוב ואני שמחה מאד לראות מטופלים מרוצים ושמחים שהצליחו לעלות על מסלול של בריאות כי בריאות זאת גאולה.

באהבה

דניאלה שפי

 

 ניסיון באבחון קנדידה

דניאלה שפי, ידועה ורכשה מוניטין רב שנים בתחום אבחון וטיפול בקנדידה.

 הצורך לטפל בכל סוגי הקנדידה נוצר עקב עלייה מדאיגה של בעיות בריאותיות באוכלוסייה של מדינת ישראל בגלל זיהום פטרייתי - קנדידה, ומכיוון שאין אפשרות לאבחן את הזיהום בקופות חולים.

 

 

 

 

אודותנו : הצוות המקצועי

 

 


דניאלה שפי - מוכרת מזה שנים כאמא של הקנדידה

דניאלה שפי עלתה לישראל מגרמניה לפני 20 שנה והביאה איתה שיטות ותיקות אך חדשניות בארץ בתחום הרפואה הטיבעית. הידע הרחב שלה בתחום הזיהום הפטרייתי בכל חלקי הגוף הביא אליה מטופלים מכל רחבי הארץ. חלקם מקרים קשים שרואים בה את "התחנה האחרונה". בזכות עבודתה לאורך השנים דניאלה ידועה בקרב אנשי המקצוע בתור מומחית לקנדידה, ולכן לא רק מרפאים טיבעיים, אלא גם רופאים קונבנציונלים מתייעצים איתה תכופות איך להתייחס ולטפל נכון בזיהום הפטרייתי. דניאלה: "יש הבדל בין ידע תיאורטי לידע מעשי. הגישה שלי בהחלט שוברת כמה וכמה תיאוריות, אבל עם עובדות קשה להתווכח -הטיפול עובד. הריפוי עצמו הוא ההוכחה הכי טובה לאמיתת הגישה. זה לא בא בקלות. אני חוקרת את הקנדידה שנים רבות  וכנראה גם אמשיך לחקור אותה לטובת כל האנשים שפונים אלינו לקבל אבחון, טיפול, ידע, הדרכה, ריפוי, ועידוד." לפרטים נוספים על דניאלה שפי.

 

 

בכינוס השנתי למיקרוביולוגיה בשנת 2002, באוניברסיטה העיברית, בקמפוס הר הצופים בירושלים, פירסמנו סטטיסטיקה רישמית לגבי שכיחות פטריית הקנדידה אצל הנבדקים במעבדה.

 

  

       יש לכם שאלות על אבחון קנדידה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

 

   רוצים להזמין בדיקת צואה מעבדתית עכשיו?      אין לי שום שאלות אני רוצה להזמין את הבדיקה עכשיו