קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

המעבדה בבעלות פרטית, וממוקמת בבית חולים אלישע בחיפה

קנדידה בודקים רק במעבדה

להזמנת ערכה
מסחרי ומיידי או יסודי ומקצועי? קנדידה בודקים רק במעבדה

המעבדה לאבחון קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

 

 אין תחליף לניסיון

 

המעבדה הוקמה לפני כ-16 שנה, נמצאת בבעלות פרטית וממוקמת בבי"ח אלישע שבחיפה. המעבדה מוכרת ע"י משרד הבריאות.

 

הצורך במעבדה מסוג זה נוצר עקב עלייה מדאיגה של בעיות בריאותיות באוכלוסייה של מדינת ישראל בגלל זיהום פטרייתי - קנדידה, ומכיוון שאין אפשרות לאבחן את הזיהום בקופות חולים.

 

היחודיות של מכון "רפואה שלמה" מבוססת על השילוב האופטימלי בין הידע והטכנולוגיה של הרפואה הקונבנציונלית באבחון המעבדתי לבין הידע והאמצעים לטיפול של הרפואה הטיבעית. לא פוסלים אלא משלבים. 

 

המכון "רפואה שלמה" מנוהל ומופעל ע"י אנשי מיקצוע מומחים בעלי ידע רחב ומתקדם עם שנים של ניסיון מעשי בתחום.

 

 

 

הצוות המקצועי

 

דורון שפי - המנהל האדמיניסטרטיבי והבעלים של המעבדה

דורון שפי השתלם ב-INSTITUTE MENTOP שבגרמניה בנושא אבחון וזיהוי פטריות פתוגניות. שפי אף ארגן את הסמינר הראשון מסוגו בארץ בנושא הקנדידה לרופאים ולמטפלים, בהשתתפות ד"ר קולמן - מיקרוביולוג ומבעלי המכון הגרמני למיקרוביולוגיה בגרמניה. הסמינר הזה היה ההתחלה של סדרה ארוכה של סמינרים וימי עיון למאות רופאים ומטפלים עם המטרה להעלות את המודעות בנושא הקנדידה. דורון שפי הצליח בזכות ההתמדה ווהעבודה הקשה להעביר את הידע הכה חשוב לציבור והיום יש לאוכלוסיה בארץ את האפשרות לבדוק הימצאות זיהום פטרייתי כמו במדינות מתקדמות בארה"ב ובאירופה. יחד עם שנים של ניסיון ואלפי בדיקות דורון צבר מיומנות בזיהוי הזנים השונים של הקנדידה.  

 

ד"ר אלי לפלר - המנהל המקצועי של המעבדה

ד"ר לפלר הוא מיקרוביולוג קליני, בעל תואר D.Sc., ומומחה לזיהוי קנדידה ופטריות אחרות. לד"ר לפלר ידע וניסיון של 30 שנה כמנהל מעבדות בבתי-חולים, והוא מפקח אישית על ביצוע הבדיקות, עורך מחקרים ומשתתף בסמינרים ברחבי העולם בנושא הקנדידה.


דניאלה שפי - נטורופתית ובעלת המעבדה

דניאלה שפי עלתה לישראל מגרמניה לפני 20 שנה והביאה איתה שיטות ותיקות אך חדשניות בארץ בתחום הרפואה הטיבעית. הידע הרחב שלה בתחום הזיהום הפטרייתי בכל חלקי הגוף הביא אליה מטופלים מכל רחבי הארץ. חלקם מקרים קשים שרואים בה את "התחנה האחרונה". בזכות עבודתה לאורך השנים דניאלה ידועה בקרב אנשי המקצוע בתור מומחית לקנדידה, ולכן לא רק מרפאים טיבעיים, אלא גם רופאים קונבנציונלים מתייעצים איתה תכופות איך להתייחס ולטפל נכון בזיהום הפטרייתי. דניאלה: "יש הבדל בין ידע תיאורטי לידע מעשי. הגישה שלי בהחלט שוברת כמה וכמה תיאוריות, אבל עם עובדות קשה להתווכח -הטיפול עובד. הריפוי עצמו הוא ההוכחה הכי טובה לאמיתת הגישה. זה לא בא בקלות. אני חוקרת את הקנדידה שנים רבות  וכנראה גם אמשיך לחקור אותה לטובת כל האנשים שפונים אלינו לקבל אבחון, טיפול, ידע, הדרכה, ריפוי, ועידוד." לפרטים נוספים על דניאלה שפי.

 

בכינוס השנתי למיקרוביולוגיה בשנת 2002, באוניברסיטה העיברית, בקמפוס הר הצופים בירושלים, פירסמנו סטטיסטיקה רישמית לגבי שכיחות פטריית הקנדידה אצל הנבדקים במעבדה.

 

אל תהסס/י - לחץ/י כאן להזמנה מיידית של ערכת בדיקת קנדידה אישית בדואר   

קנדידה https://1818.co.il/