קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

אבחון הקנדידה באמצעות כלים אלטרנטיביים

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

         שיטות איבחון שונות שמעלות חשד לזיהום פטרייתי (קנדידה) 

 

    אני מוצפת ע"י הציבור הרחב עם שאלות חוזרות ונשנות לגבי שיטות שונות הקיימות בשוק לאיבחון של

    קנדידה ודעתי עליהן. אני בטוחה שרובם של המטפלים עושים את עבודתם נאמנה ובאמונה. לרשותם

    של המטפלים עומדים כלים שונים לאבחון:

 

 

תשאול

מדובר בדרך הותיקה ביותר לאבחון, רופאים ומטפלים משתשמים בתשאול מאז שקיים מקצוע הרפואה. זוהי גם הדרך החשובה ביותר. מטפל מנוסה ידע להבין מתוך התשאול על מצבו של המטופל שלו. היתרון של התשאול שהוא הרבה יותר גמיש מכל בדיקה סטנדרטית ודרך שאלות מכוונות אפשר להגיע לתוצאות ותובנות לפעמים מפתיעות. תשאול טוב נמצא בבסיס של כל טיפול טוב. הקושי לאבחן קנדידה דרך תשאול זה בעיקר בגלל שהסימפטומים של זיהום פטרייתי מאוד דומים לסימפטומים של בעיות אחרות כמו: היפוגליקמיה, היפותירואיד, אלרגיות, רגישויות למזונות, בעיות פסיכוסומטיות, מחלת הנשיקה וכו'. תשאול יכול להצביע על חשד להימצאות של קנדידה, אבל חשד בלבד לא מצדיק טיפול אנטי פטרייתי עם תרופות ודיאטה.  

 

מכשירים שעובדים על עקרון של תדרים אלקטרו-מגנטים ובעזרת אלקטרודות

אלו מכשירים משוכללים ביותר היכולים בהחלט להעיד על הימצאות זיהום פטרייתי, אני במרפאה משתמשת במכשיר שנקרא BICOM אני קוראת לו מכשיר הפלא שלי. זהו מכשיר גאוני מתוצרת גרמניה והוא איתי כבר מתחילת דרכי בערך...

המכשיר הזה נותן מידע בזמן אמת על המצב של האיברים ומערכות הגוף השונות ואיתו אני מאבחנת לא רק  קנדידה,
אלא גם טפילים, תולעים, SIBO וכן חיידקים ווירוסים שיכולים להסתתר במערכת ואיך הם משפיעים על הגוף.
מידע חשוב נוסף לבריאות של אדם שמאד משפיע על מהלך של טיפול הוא רגישויות למזונות וכימיקלים שאני מגלה
דרך BICOM . בסוף המפגש אני נותנת תפריט מותאם באופן אישי לזמן של הטיפול וכן המלצה לתוספי תזונה .
הרבה מטופלים באים אלי עם סמפטומים ששום  בדיקה קודמת לא גילתה את הגורם והם מחפשים עדיין לדעת מה קורה איתם. שלושים שנה של נסיון  פלוס כל הכלים שציינתי מאפשרים לי לגלות את המקור של הבעיות.

 

כך אני מאבחנת עם הBICOM שלי

 

אירידיולוגיה

אבחון בגלגל העין. בשיטה זאת בוחנים את העין לפי איזורים וצבעים, כאשר לכל איבר בגוף יש איזור שמייצג אותו בקשתית של העין. זוהי שיטה שקיימת מאז המאה ה17 אבל התפתחה ושוכללה ע"י ד"ר ג'נסן מגרמניה במהלך המאה ה20. למדתי אירידיולוגיה במשך כמה שנים ואני עדיין מתפעלת לגמרי מהמידע שאפשר לקבל מעין של אנשים. האירידיולוגיה היא שיטת איבחון מרתקת והאבחון בקשתית העין בהחלט יכול להראות על חשד להימצאות קנדידה, יחד עם זאת לא ניתן לקבוע בודאות שקיים זיהום, כמו באבחון ע"י תשאול הסימן לחשד להימצאות קנדידה בעין (צבע כתום באיזור המעיים בעין)זהה למצב של בעיה בעיכול פחממות או הימצאות גבוהה של רעלים במעיים גם לא ניתן לדעת מהו הזן של הקנדידה ובאיזו דרגה הזיהום. כאשר רואים סימן בקשתית העין שמצביע על הימצאות קנדידה, כמעט בלתי אפשרי לקבוע האם הזיהום היה בעבר או שקיים גם עכשיו, ולכן אם מתעורר חשד בעקבות הבדיקה, כדאי לאמת או לשלול אותו ואני עושה זאת עם מכשיר הBICOM שלי.

אירידיולוגיה היא שיטת האבחון החביבה עלי לבדיקת מצב מערכת העצבים והחומציות בגוף. אני מצליבה מידע בין מה שאני שומעת בתשאול, מה שאני רואה בקשתית של העין ומה שאני מגלה בBICOM להתאמת הטיפול באופן המדויק ביותר.

 

לכל המוצרים הווינרים שלנו

 

בדיקות דם לאבחון קנדידה

  • בדיקת הדם לא בודקת הימצאות של קנדידה אלא בודקת רק אם יש נוגדי קנדידה מסוג IGG לארבעה סוגים של קנדידה: אלביקנס, גלברטה, טרופיקליס ופרפסילוזיס. ישנם יותר מ-20 סוגים של קנדידה שהם פתוגנים (מעוררי מחלה) ולכן תוצאה שלילית בבדיקה זו לא אומרת שאין זיהום פטרייתי. תוצאה שלילית אומרת לנו שאין את הנוגדנים לאותם ארבעה זנים שנבדקו. אם יש למטופל קנדידה מזן אחר, לא נראה את זה בבדיקת הדם.
  • הסיבה העיקרית לזיהום כרוני זה חוסר היכולת של המערכת החיסונית לייצר נוגדנים ובכך להתגבר על הזיהום. כידוע ביכולתה של הפטרייה לייצר סוג של מיקו-טוקסינים שמונעים ממערכת החיסון לזהות את הזיהום ובכך למנוע ממנה לייצר נוגדנים לפטרייה. מכאן משתמע שלא תמיד יהיה ייצור של נוגדנים נגד הזיהום, ושוב לא נראה את זה בבדיקות הדם.
  • הימצאות של נוגדן IGG בדם יכול להצביע על הימצאות של פטריות, בלי לתת מענה על מיקום הפטרייה בגוף. בנוסף, הימצאות הנוגדן בדם יכולה להצביע שהיה מגע כלשהו עם פטריות בעבר, אבל יכול להיות שאותן פטריות כבר לא קיימות.
  • עפ"י היצרן  לא ניתן לדעת דרך הבדיקה את רמת הזיהום אלא רק אם יש או אין עלית נוגדנים מארבעת הסוגים הנזכרים למעלה. היצרן אומר שדרך עלית הנוגדנים אין אפשרות לקבוע את רמת הזיהום. קביעת רמת הזיהום חשובה מאד כי בהתאם לרמה גם אופן הטיפול וזה גם נותן לנו אפשרות לדעת האם הטיפול בסופו של דבר יעיל.   

בדיקת רוק

לגבי בדיקות הרוק לאבחון קנדידה (הבדיקה נעשית ע"י יריקה לכוס מים), שאלנו את ד"ר קולמן (מומחה לאבחון פטריות מגרמניה) מה הוא חושב על השיטה. הוא ענה בחיוך אם הוא באמת חייב להתייחס לזה...

 

 

 

 

 

  

       יש לכם שאלות על אבחון קנדידה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

 

   רוצים להזמין בדיקת צואה מעבדתית עכשיו?      אין לי שום שאלות אני רוצה להזמין את הבדיקה עכשיו