קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

המרפאה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?

 

המרפאה שלי

קיימת כבר שנים רבות: כ30 שנים שהביאו איתן ברכה, ידע וניסיון שלא נמצא בספרים. אנשים מכל קצוות הארץ, מהגולן ועד אילת באים לקבל יעוץ, עזרה, הדרכה, אבחון וליווי בתהליכי הריפוי של הגוף והנפש. במרפאה מטפלים גם בילדים וגם במבוגרים בהצלחה רבה ואלפי מקרים שונים הרחיבו את הידע של המטפלת במרפאה - דניאלה שפי.

 

בזכות שיטת המסלולים שלי מטופלים הבריאו ממגרנות, קדחת השחת, אטופיק דרמטיטיס, אסטמה, אולקוס, מחלת הנשיקה, ליקויי למידה, חרדות, נוזלים באוזניים, שיעולים, אנשים ירדו במשקל, דלקות כרוניות בנרתיק חלפו, נשים נכנסו להריון, סינוסיטיס לא חזר ועוד.

 

לעיתים קרובות המטופלים נשארים בקשר ידידותי גם אחרי הטיפול ומתייעצים בכל ענייני הבריאות במשפחה שמתעוררים. גם רופאים קונבנציונליים ומרפאים טיבעיים מרימים טלפון עם שאלות ונעזרים בידע העשיר של דניאלה שפי.

 

המרפאה היא מרפאה טבעית קלאסית לכל דבר אבל אם יש צורך, דניאלה תפנה גם לבדיקות ספציפיות קונבנציונליות או לרופאים מומחים (לב, פנימי, אונקולוגיה, גניקולוגיה) שהיא עובדת איתם בשיתוף פעולה. 

 

להזמנת המוצרים המנצחים שלנו לחצו עכשיו

 

טיפול בקנדידה

 

קנדידה זה זיהום רציני וכמו כל זיהום שייך לידיים מנוסות. כמובן שיש הבדל אם רואים זיהום פטרייתי (קנדידה) לעיתים רחוקות או אם מתמודדים איתו על בסיס כמעט יומיומי. ככל שיותר מבינים על הקנדידה מבינים שזיהום פטרייתי זה דבר רציני וכדאי לדעת להתמודד עם כל התופעות וההפתעות האפשריות בדרך.

 

אין תחליף לניסיון ולעבודה בשטח. אלפי תינוקות, ילדים ומבוגרים עברו במרפאה עם צורות שונות של קנדידה - זיהום פנימי, זיהום חיצוני, זיהום קל וזיהום חמור. רובם מקרים שלא מצאו מזור בדרכים קונבנציונליות.

 

הגישה במרפאה

 

 לאחר שהמטופל מגיע למרפאה עם תוצאת המעבדה, נערכת בדיקה נוספת על מנת לגלות את מקור הבעיה ואת הגורם, ועל מנת לבנות את הטיפול המתאים לאותו אדם. הדגש הוא על אבחון והיכרות יסודית של המקרה על מנת לחבר את כל הפרטים לתמונה כוללת. הבדיקה נעשית עם מכשיר אלקטרומגנטי שהוכיח את הדיוק שלו באינספור מקרים. בעזרת המכשיר שהוא פיתוח גרמני, בודקים את המצב האנרגטי של איברים פנימיים ומערכות שונות. זה קורה בעזרת אלקטרודות שהמטופל מחזיק בידיים, התהליך לא פולשני ולא כואב ומתאים גם לילדים ולתינוקות. התהליך הוא מרתק והאדם רואה במקום איזה איברים מתפקדים באיזון ועל איזה איברים יש עומס יתר. ניתן לאבחן רגישויות ואלרגיות, האם יש הימצאות של וירוסים רדומים, והאם יש חסרים של ויטמינים ומינרלים. המטופל מבין מה הוא עלול לפתח אם לא יעבור למסלול של תיקון.

 

 

כך אני מאבחנת קנדידה בביקום שלי- לסרטון לחץ כאן

 

חלק נוסף של האבחון זוהי בדיקה אירידאולוגית - אבחון דרך קשתית העין. באבחון מסוג זה ניתן לגלות למשל האם מקור הבעיה הוא על רקע ריגשי/נפשי על מנת שנוכל לתת התייחסות בטיפול, כי קשה לרפא גוף שנמצא במתח. ניתן לראות האם קיימת חולשה ספציפית תורשתית ודרך זיהוי מוקדם כבר עכשיו ניתן למנוע הדרדרות בעתיד. גם בדיקות הדם השגרתיות של קופות החולים נותנות אינפורמציה נוספת, ותשאול יסודי משלים את התמונה.

 

האבחון הוא יסודי ורק אחרי שאוספים את כל הנתונים בונים טיפול שמתאים ליכולת לאורח החיים של האדם. כל שלב מוסבר לפרטי פרטים כי חשוב שהאדם יבין מה הוא עושה ולמה. אנחנו משתמשים רק בתרופות טיבעיות שאפשר לרכוש בבית מרקחת הומיאופטי ובחנויות טבע. תרופות שמתאימות לכל כיס. הפגישה במרפאה בדר"כ נמשכת שעה ונקבעת מראש.

 

ליצירת קשר עם המרפאה

 

 

 פרחעלה

 

  

       יש לכם שאלות על אבחון קנדידה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

 

   רוצים להזמין בדיקת צואה מעבדתית עכשיו?      אין לי שום שאלות אני רוצה להזמין את הבדיקה עכשיו