קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

ריפוי קנדידה

תאריך:
הרבה אנשים סובלים מקנדידה וזקוקים לריפוי. מה זה אומר? במה צריך לטפל? להכריז מלחמה נגדה וזהו ? האם זה יביא לנו באופן אוטומטי את הריפוי ? ריפוי אמיתי של קנדידה מתרחש ב 3 רבדים : ברובד המנטלי , ברובד הרגשי , וברובד הפיזיולוגי.

בס"ד
ריפוי של קנדידה
הרבה אנשים סובלים מקנדידה וזקוקים לריפוי. מה זה אומר? במה צריך לטפל?  להכריז מלחמה נגדה וזהו ?  האם זה יביא לנו באופן אוטומטי את הריפוי ? 
מה זה בעצם ריפוי?
ריפוי אמיתי של קנדידה  מתרחש ב 3 רבדים : ברובד המנטלי , ברובד הרגשי , וברובד הפיזיולוגי.


ריפוי מקנדידה ברובד המנטלי:
חוסר ידע וחוסר מודעות הם בהחלט שורש של מחלות. אדם החושב מה שמכתיבים לו הוא בסכנה גדולה , ועלול יום אחד להתעורר עם בדיקות דם לא תקינות ותחושות לא טובות . כלי התקשורת הם שטח מכירות גדול : מוכרים דעות, מוכרים חלומות, מוכרים לוקשן ( סיפורים ) בלבושים של ‘אמת וטוב’. למי באמת אכפת ממך?  סופרים אותך בתור קונה משלם ולא בתור בן אדם.
אז מה אם " הטעם החיים " יגמור אותך ?  את מי זה מעניין ? את משרד הבריאות? מי באמת אוהב אותך עד כדי כך שלא ימכור לך משהו שיכול להזיק לך?  אבל הם רוצים שתהנה, לא....?
תהנה מהגלידה , מהצ'יפסים,  תהנה מהקולה, מההמבורגר , תהנה מהבירה, מהוודקה , תהנה מהסגריות ,רק תהנה.   ואתה נהנה, עד שאתה מאבד את התענוג הכי גדול – התענוג להיות בריא.
ואז באה הפטרייה. ואתה מחפש פתרון לריפוי מהיר של הקנדידה שכבר לא נותנת לך להנות "מטעם החיים" .
אתה לא אשם.  אף אחד לא לימד אותך מה באמת הכי טוב בשבילך.  אף אחד לא הזהיר אותך .לימדו אותך להאמין לטלויזיה , לעיתונים , לשמות ומותגים , למחקרים , סטטיסטיקות ..
לימדו אותך להתרחק מהאמת. אך את הגוף לא הצליחו לא לשנות, ולא לרמות.
Input=Output
הגוף מגיב בכנות. מדבר אמת. הבטן נפוחה? הרופא ישלח אותך אולי לפסיכיאטר, כי הוא לא מצליח להבין מדוע זה קורה לך. הוא יערוך את כל הבדיקות , רק דבר אחד הוא לא יעשה : הוא לא ישאל אותך מה אתה אוכל, מה אתה שותה , ומה מצב פלורת המעיים שלך.
אז מי אחראי על הבריאות שלך?  משרד הבריאות? תנובה? קוקה קולה ? מקדונלדס?  חברות פרסום?
הגיע הזמן לצאת מהעבדות, הגיע הזמן לגאולה . כי בריאות נכונה זה גאולה .

ריפוי מהקנדידה ברובד הריגשי:
אני עצבני , אז אני אוכל .
אני מתוסכל, אז אני אוכל .
אני בדיכאון , אז אני אוכל.
אני בחרדה, אז אני אוכל.
אני משתעמם, אז אני אוכל.
אני עצוב, אז אני אוכל.
אני כועס, אז אני אוכל.
אני זקוק לאהבה, אז אני אוכל.
אני זקוק להערכה, אז אני אוכל.
אני זקוק לנחמה, אז אני אוכל.
מה אני אוכל?  לא חשוב.
אני לא יכול לישון, אז אני אוכל.
אני לא יכול להתרכז, אז אני אוכל.
אני לא יכול להתמודד , אז אני אוכל .
כמה פשוט.
כל צורך רגשי מקבל את המענה שלו דרך משהו טעים . זה הולך טוב, עד ש.....היא מופיעה. הקנדידה.   ברור שהיא מפריעה לך. וברור שהיא מבאסת אותך.
אתה רואה את התזונה האנטי-פטרייתית ואתה מקבל חררה .  מה ? ? לוותר על כל הפינוקים? מי שמע דבר כזה!!! חייבת להיות דרך אחרת, ובכלל מה הקשר בין קנדידה והתזונה שלך? כולם אוכלים מה שאתה אוכל, ולא כולם סובלים??..
הבעיה היא לא הקנדידה . הבעיה היא שאתה אוכל "אכילן ריגשי " . אתה אוכל מתי, איפה ומה שבא לך , מבלי לבדוק למה. מי שצריך ריפוי, הוא המצב הריגשי שלך .
העצבים.
הכעס.
התסכול.
הפחד..
הרגשות הלא מתוקנים .את/ה חיי/ה בתוך עבדות, ונכנע לכל רגש ולכל צורך. הקנדידה מראה לך שאיבדת את השליטה על עצמך, ועכשיו היא זו ששולטת. עד מתי? ?אולי הגיע זמן להסתכל פנימה  ולשאול סוף סוף את השאלות המשחררות ?
 
ריפוי מהקנדידה ברובד הפיזיולוגי
המעשה הוא העיקר. הריפוי ממנה הוא בעצם שינוי.  שינוי מחשבתי, שינוי רגשי ושינוי באורח החיים, המטרה ללמוד מהי התזונה הטובה ביותר עבורך.
להעזר בשיטות טבעיות להתנקות מאוסף הרעלנים בגוף שלך, המרעילים גם את גופך וגם את המחשבות שלך. לקחת צמחים אנטי פטריתיים , לבנות מחדש את פלורת המעיים , להשתחרר מעבדות ולהתחיל חיים חדשים.
חיים בריאים , חיים טובים, חיים של גאולה.
"אין אסיר מתיר את עצמו". כולנו צריכים פה ושם יד חזקה שתעזור לנו לצאת מהגלות הפנימית שלנו, להשתחרר מהעבדות ולקבל חזרה את מה שאיבדנו בסופרמרקטים בין המדפים: מה איבדנו? את השליטה העצמית ואת החופש לבחור
אשמח לעזור לכם להשתחרר מהרגלים מגבילים ולחזור לאורח חחים בריא ואמיתי. כי בריאות זו גאולה.

דניאלה שפי
נטורופתית

 

 

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?