קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  קנדידה 4 ותוספי מזוןזוג מקונדדים 09:16 28/07/11
שלום רב, אני ובן זוגי עשינו את הבדיקה לפני כחודשיים והתוצאה הייתה 4-רמה גבוהה ביותר.מאז אנו שומרים על תזונה ונוטלים שני תוספי מזון: קנדידה קליר ו-GSE. שאלתי היא כמה זמן עלינו להמשיך עם התוספים, האם זה מסוכן לקחת אותם לאורך זמן? (2 פעמים ביום 25 טיפות GSE, ופעם ביום 2 כמוסות של קנדידה קליר כבר במשך חודשיים בקירוב ולאחר שעתיים ג'רודופילוס). שמענו גם על קולורקס אך הבנתי שזהו תוסף מאוד עוצמתי. באופן כללי הרגשתנו השתפרה אך עדיין יש עייפות וגם אם יש ירידה במשקל היא לא מאוד משמעותית. האם יש צורך "להעלות הילוך" לאור התוצאה הגבוהה שקיבלנו בבדיקה? האם תוספי מזון חזקים יכולים באותה מידה גם להזיק? תודה מראש על תשובתכם.
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   נטילת תוספי מזון לאורך זמןשליחת דוא"ל לכותב ההודעהענת טל 20:45 30/07/11
יש תוספי מזון וצמחים שעלולים להזיק כשנוטלים אותם לאורך זמן ויש גם כאלו שעלולים להזיק אם הם נלקחים ע"י הבנאדם הלא נכון. בנוסף, אם נוטלים תרופות, צריך לבדוק טוב טוב את התוספים כדי לראות שמותר לקחת את שניהם יחד. מומלץ להתייעץ עם נטורופת/ית.

לגבי השאלה האם "לעלות הילוך", זה תלוי במצב שלכם. אם אתם כבר חודשיים בטיפול אתם אמורים להרגיש כבר בשינוי מאוד משמעותי.

באופן כללי תמיד אני ממליצה לעשות את הטיפול אצל נטורופת/ית שמוסמכ/ת לטיפול בקנדידה, כי קנדידה זה יצור עקשני ביותר וכמעט תמיד במקביל אנחו מטפלים בדברים נוספים שאיתם המטופל בא, אחרת הטיפול הוא לא מספיק יעיל. הטיפול חייב להיות שלם, לא מספיק לטפל רק בקנדידה אלא צריך לטפל באדם שיש לו את הקנדידה. זה אומר לבדוק האם יש צורך בניקוי רעלים, חיזוק של המערכת החיסונית, בדיקה של רגישויות למזון וטיפול במערכות הגוף השונות שניזוקו מהקנדידה או מגורמים אחרים.

בהצלחה, נחמד לעשות טיפול בזוג.

ענת טל
נטורופתית (N.D)
http://www.1818.co.il/index2.php?id=87&lang=HEB