קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  קנדידה לפי תסמיניםרני 18:13 17/11/11
כבר חודשים אני סובלת מפטריה בנרתיק, בפיטמה(מניקה), וגם בלשון, מעייפות ומבחילות של רעב והרגשת נפיחות קשה אחרי האוכל. לפני שבועיים וחצי הסתכלתי באינטרנט על מידע על פטריות והגעתי לקנדידה והתחלתי מיד דיאטה מוקפדת מאוד שמתאימה לקנדידה.כבר אחרי יומיים הייתה הקלה מידית משמעותית מאוד בכל הפטריות והתסמינים.
השאלה הראשונה היא האם אני חייבת לעשות את הבדיקה מאחר וזה נראה די ברור שזה זה? חבל לי על הכסף ועל הזמן...
השאלה השניה:האם אני צריכה לקחת תוספים חוץ מפוביוטיקה או שדיאטה ופרוביוטיקה זה מספיק?(את הפרוביוטיקה נתנה לי נטורופטית רק בגלל תחושת הנפיחות עוד לפני שהבנתי שזה קנדידה...)
תודה רבה!!
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   אבחון קנדידהשליחת דוא"ל לכותב ההודעהענת טל 22:48 23/11/11
אם חבל לך על הכסף דווקא אז את צריכה לבצע את הבדיקה. היו לי כבר לא מעט מטופלים שהיו בטוחים שזה קנדידה (וגם אני הייתי בטוחה) ואז התוצאה יצאה שלילית. חלקם כבר התחילו טיפול והוציאו הרבה כסף על תוספים וצמחים. הסימפטומים של הקנדידה דומים להרבה דברים אחרים. בנוסף, גם אם אנחנו בטוחים שיש קנדידה, צריך לדעת מה הרמה כדי לעקוב אחרי הטיפול ולראות אם הוא בכלל יעיל. ודבר אחרון, צריך לדעת את הזן של הקנדידה, לפעמים הטיפול הוא מעט שונה.

דיאטה ופרוביוטיקה זה לא מספיק. צריך גם לקחת צמחים לחיזוק מערכת החיסון, צמחים לכבד וצמחים להשמדת הפטרייה. בנוסף, חשוב מאוד לעשות גם טיפול חיצוני לפטמות וללשון.

אם יש פטריה על הפטמה, כדאי לבצע בדיקת צואה לתינוק/ת כדי לוודא שהוא לא נדבק. אם כן, אין מה לדאוג, הטיפול בתינוקות הוא מאוד פשוט וקצר.

בהצלחה,

ענת טל
נטורופתית (N.D)
http://www.1818.co.il/index2.php?id=87&lang=HEB