קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  ..חיילת 23:23 29/07/12
הרבה מאוד מהסימפטומים שנכתבו באתר אני יכולה להעיד שיש לי.. אני חיילת בסדיר ורציתי לדעת אם אתם יודעים מה דרך הזיהוי של הצבא לקנדידה והאם בדיקת דם רלונטית? לפי מה שהבנתי בדיקת צואה הכי אמינה הענין הוא שאני חלק מצוות הרפואה ומאוד לא נעים לי לבצע את הבדיקה בבסיס שלי במיוחד שהאנשים שאני עןבדת איתם יהיו אחראים על המשך המעקב בענין זה.. (לא משנה באיזה בסיס אני יבצע את הבדיקה) מה ניתן לעשות? 
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   בנוסף..חיילת 23:28 29/07/12
שכחתי לשאול.. אם אני מזמינה ערכה זה אומר שאני מבצעת את הבדיקה בבית ואז שולחת את זה למעבדה בחזרה? איך זה עובד? בדיקת צואה בדואר..?
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   בנוגע לבדיקת קנדידה לי 12:58 07/08/12
לחיילת היי..... אובחני שיש לי קנדידה כאשר הייתי בשנות העשרים המאוחרות לחיי , אז, אני לא בטוחה בקשר למערכת הצבאית. אך נראה לי שכפי שמערכת הרפואה הסטנדרטית לא מכירה בקנדידה, אז גם המערכת הצבאית לא תכיר ולכן, לא נראה לי שיש בדיקה בצבא שמראה שיש קנדידה. אבל יכול להיות שאני טועה.

בקשר לשאלה השנייה שלך , ניתן להזמין ערכה דרך האתר הזה לבדיקת קנדידה לביתך. וכאשר הערכה מגיעה יש בה הוראות , מה לעשות ואיך. אומנם לעשות בדיקת צואה בבית זה לא הדבר הכי נעים בעולם , אך עדיף לעשות את זה ולראות אם יש לך או אין לך קנדידה , כדי שתוכלי לטפל בזה ולהתחיל להרגיש יותר טוב !

מקווה שעזרתי.