קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  רגרסיה בקנדידהשירי 08:55 06/08/12
שלום,
לפני כשנה ערכתי בדיקת צואה ובה התברר כי אין לי קנדידה, במקביל החלטתי בכל אופן לעשות דיאטת קנדידה ולנטול תוספי תזונה אנטי פיטרייתיים- כיוון שהרגשתי שזו הברירה היחידה שנותרה לי.זאת לאחר חודשיים קשים בהם סבלתי מכאבים עזים בבטן, נפיחות, עייפות, עצירות ושלשולים לסירוגין, וערכתי מספר רב של בדיקות שיצאו תקינות ואף שילמתי המון כסף למומחה שאמר לי שהכל ב"ראש לי" וכי עליי לשוב למסלול חיי התקין. יש לציין שבעקבות מצבי עזבתי את העבודה כיוון שהיה לי מאד קשה לצאת מהבית ולנסות להעביר יום במשרד. לפני כן, אובחן אצלי חיידק הליקובקטור פילורי, ונטלתי קוקטייל של אנטיביוטיקה במשך 3 פעמים באותה השנה. אני מניחה שזהו ההסבר לכאבים העזים ולהיווצרות הקנדידה. לאחר טיפול של חודש- הרגשתי נפלא האנרגיות חזרו אלי, הנפיחות ירדה ואיתה ירד גם המשקל. לאחר כארבעה חודשים שוב הרגשתי שהפטרייה חזרה ואיתה גם הצורך במתוק, הכאבים, הנפיחות והעייפות. כרגע אני בדיאטת קנדידה ונוטלת שמן אורגנו +תמצית אשכוליות וכמובן פרוביוטיקה לחיזוק אך אני מרגישה ששוב התסמינים חזרו. אני ממש מתוסכלת וכבר לא יודעת מ לעשות, אני רוצה לציין שלמרות שבדיקת הצואה יצאה שלילית אני בטוחה שיש לי קנדידה- כיוון שרק הטיפול נגדה עזר לי. מה עליי לעשות?
תודה וסליחה על הפנייה הארוכה.
תגובה ללא תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   ממליצה טיפול הידרוקולוןמישהי עם קנדידה 14:13 18/09/12
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   דיקור לא יעזור מישהי עם קנדידה 13:43 04/10/12
דיקור לא יהרוג פטרייה שהיא טפיל! יכול רק להקל בסימפטומים! דיאטה וצמחי מרפא ותוספים או תרופה רק ישמידו אותה
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   וזה מניסיון מישהי עם קנדידה 13:49 04/10/12
דרך אגב, עברתי דיקור סיני עוד לפני שאובחנה אצלי הקנדידה. הלכתי לדיקור בגלל עייפות,כאבי פרקים, גזים,כאבי בטן ,ועצירות חמורה. זה אמנן הקל בסימפטומים אבל רק זמנית, לאחר סייום הטיפולים הכל חזר. ולכן חבל על הכסף, דיקור יש לעשות בשלב האחרון של הטיפול בקנדידה אם בכלל- לפי דעתי לפחות
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   אם אין קנדידה אז אין קנדידהשליחת דוא"ל לכותב ההודעהענת טל 08:48 22/11/12
בדיוק בגלל זה תמיד כדא לבצע בדיקת מעבדה. יש עוד מחלות שהסימפטומים שלהן דומים לסימפטומים של הקנדידה. ממליצה ללכת לנטורופת/ית כדי שיבדוק כיוונים נוספים.

הטיפול לקנדידה עוזר לדברים נוספים וכנראה זאת הסיבה שבגללה הוא עזר לך למרות שאין לך פטריה. זה כמובן מקרי. זה לא טיפול מספיק מדויק, יש לאבחן נכון ורק אז להתחיל לטפל (חבל על הזמן והכסף).

ענת טל
נטורופתית (N.D)
http://www.1818.co.il/index2.php?id=87&lang=HEB