קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  קנדידה ותחליף חלבשרה 22:38 18/09/10
רציתי לשאול האם יש חלב שמותר כשיש קנדידה והאם יש עניין לגבי הכמות הבנתי שמותר חלב עיזים אבל זה נורא מגעיל כי אני לא שותה נס קפה וכו' אני שותה רק תה ירוק- מקווה שמותר תה ירוק אבל ככה מדי פעם אם אסור משהו מתוק אז אולי חלב כל שהוא מותר לי הבנתי שמותר חלב סויה אבל שמתי לב שעל הרכיבים של החלב גם כשכתוב שהוא טבעי וללא סוכר אז או שיש סוכר פירות או סוכר קנים גולמי האם יש חברה מסויימת שמומלצת או סוג מסויים שבהכשר בד"ץ כי אני דתייה יש משקה סויה של תנובה שכתוב עליו שהוא ללא כולסטרול,לקטוז,חומרים משמרים,צבעי מאכל , גלוטן ושהוא מופק מפולי סויה שאינם מהונדסים גנטית עשיר בחלבון סויה מעושר בסידן ודל בשומן הרכיבים: מים , פולי סויה מלאים, סוכר פירות, מינרלים, סידן קרבונט, אשלגן פוספט, מלח ים, חומרי טעם, מייצב טבעי:גילן גאם האם זה מותר וכן לגבי שאר מוצרים של חלב האם יש גבינות ויוגורט שמותר לאכול ומה בנוגע למינון וכן רציתי להתייעץ האם מותר אני מניחה שכן אבל רציתי לדעת האם מותר לשתות נענע עם מים חמים או לימונית שמרתיחים אותה עם מים והאם תה רגיל מותר אני שותה לפעמים מים חמים עם נענע ולפעמים תה ירוק שיש בו נענע (הוא מכיל שמן נענע)כמובן ללא סוכר האם זה מותר אני כבר מבולבלת כל אחד אומר משהו אחר אני לא יודעת מה מותר לשתות עד שאני שותה בבוקר מים וכשאני שותה חם אני שותה רק את התה הירוק הזה או נענע עם מים חמים שתיתי פעם תה ירוק עם לואיזה ועוד משהו אבל אני לא יודעת אם מותר משום שכל אחד אומר משהו אחר הרופאה שלי אמרה בכלל שמותר כל תה בהתחלה היא אמרה רק תה צמחים ואח"כ היא אמרה שמותר כל תה ועוד דבר קטנטן סליחה על ההטרדה ראיתי שכתבת למישהי בתגובה שמותר תירס אך לא קמח תירס זה מוזר כי ראיתי באתר אחד שכתבו שאסור תירס לקנדידה רציתי לדעת באמת כי אם מותר תירס אז זה יכול לנחם אותי שיש לי עוד משהו שאני אוהבת שמותר לי לאכול כמובן שבטח מתכוונים לתירס שלא מכיל סוכר אולי מתכוונים לתירס מהשקיות ולא מקופסת שימורים יש שימורים של תירס לא מתוק אבל אני משערת שזה מכיל חומר משמר אז אולי רק של שקית ואם מותר אז בטח מותר את התירס השלם שמרתיחים ומה לגבי קטניות כל אחד אומר משהו אחר האם מותר לי אני מתכוונת לשעועית אפונה פולים אני מצטערת על אורך השאלה אבל פשוט לא נותנים לי מענה נכון אני חושבת שהרופאה שלי מטעה אותי כי היא אומרת שמותר הכל רק לא סוכר ושמרים אשמח לקבל מענה ממש טוב שיש עם מי להתייעץ
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   דיאטת קנדידה - מוצרים מומלציםשליחת דוא"ל לכותב ההודעהענת טל 18:29 19/09/10
תשובות:

1. מוצרי חלב שמותרים בזמן דיאטת קנדידה:
- מוצרי חלב ויוגורט מעיזים, כבשים (רק אם אין רגישות ללקטוז), לבנה ויוגורט מעיזים וכבשים.

- תחליפי חלב (ללא תוספת סוכר) - חלב סויה, חלב שקדים, חלב אגוזים.

2. מותר חלב סויה - ללא סוכר. רוב מוצרי הסויה הם עם סוכר ולכן צריך לקרוא טוב טוב את הרכיבים ולמצוא חלב סויה ללא סוכר. הכי פשוט זה ללכת לכל חנות טבע ולבקש שם חלב סויה ללא סוכר וללא כל ממתיק אחר.

3. אין הגבלה על המינון של תחליפי חלב מהצומח - סויה, שקדים, אגוזים. מוצרי חלב עיזים וכבשים אפשר לצרוך אבל מעט.

4. אין בעיה לשתות את כל סוגי התה. מותר תה צמחים וגם תה רגיל בכל הטעמים.

5. מותר לאכול תירס (לא ממותק) בדיאטת קנדידה. באינטרנט תוכלי לקרוא על דיאטות קיצוניות יותר, אך אין צורך בזה. קמח תירס או קורנפלור אינם מומלצים בזמן הדיאטה.

5. מותר לאכול את כל סוגי הקטניות בזמן דיאטת קנדידה.

יש באתר רשימה מפורטת של מאכלים מומלצים ולא מומלצים:
62.90.141.80/~kandida2/index2.php?id=17&lang=HEB

הטבלה המפורטת באתר היא הבסיס לדיאטת קנדידה. בטיפול נטורופתי עושים התאמות לכל מטופל מכיוון שאצל כל אחד המצב שונה.

בהצלחה!

ענת טל
נטורופתית (N.D)
www.1818.co.il/index2.php?id=87&lang=HEB