קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  מיואשת...שליחת דוא"ל לכותב ההודעהפומיקי 17:01 29/11/15
שלום, התחלתי טיפול לפני 5 חודשים עקב גרד בפי הטבעת ובין הנרתיק, שהתחיל לפני 3 שנים. הגרד הופיע בנוסף בפטמות לפני שנה וחצי. נדנודי שינה, סימנים של כויות בין החזה, נשירת שיער וכאבי פרקים. כל הבדיקות תקינות!
היום כל התסמינים נעלמו חוץ מהגרד בפי הטבעת ובפטמות. הנטורופתית שלי החזירה אותי לתחילת הדיאטה ואני עם צמחי מרפא. אין שיפור בגרד. מתחילת הטיפול לא אכלתי בשר ועוף ויש לי נשירה מטורפת שהחריפה.
אם אני ממש מקפידה בדיאטה כבר כמה חודשים הגיוני שהגרד לא עובר? מה אני עושה לא טוב? אני רוצה לציין שתוך כדי הטיפול שהוספנו מוצרים היא גם הוסיפה לי שמרים ולפי מה שקראתי אסור שמרים למשך כל הטיפול. (מאז שחזרתי לדיאטה ההתחלתית השמרים ירדו מהתפריט)
אשמח לשמוע את עצתך
תגובה ללא תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   ושכחתי לציין שאפילו הלכתי לפרוקטולוג והבדיקה יצאה תקינהפומיקי 17:04 29/11/15
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   פומיקי-תגובהרותם 19:16 29/11/15
שלום פומיקי וערב טוב. לפני שאענה יש לי שאלה. האם בזמן הטיפול בקנדידה השתמשת במשחות אנטיפטרייתיות? האם נבדקת במעבדה לזיהום פטרייתי לפני תחילת הטיפול?
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   היי רותם, ותודה על התגובה המהירה.שליחת דוא"ל לכותב ההודעהפומיקי 19:23 29/11/15
השתמשתי ממש טיפה באגיסטן כי לא היה שום דבר שמרגיע את האזור והגעתי ממש לדימום. כרגע אני מורחת משחה לתפרחת טיטולים כי זה מה שמרגיע קצת אחרת אני כל היום מגרדת ופוצעת את עצמי. לגביי הבדיקה לא עשיתי כי אני מתגוררת בחול.
למה הגירודים לא נרגעים? אני מאוד מאוד מתוסכלת במיוחד אחרי 5 וחצי חודשים של טיפול .
תודה רבה רבה
תגובה ללא תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   היי פומיקי אפשר לדעת היכן את מתגוררת?רותם 10:01 30/11/15
תגובה ללא תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   ארהØב. (אני מגיעה לארץ בינואר ל10 ימים )שליחת דוא"ל לכותב ההודעהפומיקי 11:03 30/11/15
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   פומיקי תגובהרותם 20:26 30/11/15
שלום לך תוכלי לומר לי איזה צמחי מרפא את לוקחת ואיזה תוספים?
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   אני לוקחת כרגע,פומיקי 20:53 30/11/15
פעמיים ביום אומגה 3, פעמיים ביום פרוביוטיקה ופוליד אסיד פעם ביום (רוצה הריון תקין בעתיד)
לקחתי 5 חודשים צמחי מרפא של- thuja, tabebuia,coptis, inula
20 טיפות פעמיים ביום מכל אחד ואז המינון ירד לפעם ביום ובשבועיים האחרונים אני בהפסקה כי התחלתי לקחת vitex 30 טיפות כל בוקר כי הווסת לא סדירה (הפסקתי גלולות אחרי 10 שנים) ו
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   פומיקי- תגובהרותם 17:33 01/12/15
ערב נעים לך, הצמחים שאת לוקחת מתאימים בגדול לטיפול בקנדידה, ועם זאת מאחר ולא ביצעת בדיקת מעבדה לא ניתן לוודא האם אכן זאת קנדידה ומהי רמת הזיהום שלה במעיים ולכן לא ניתן לדעת אם המינון שאת לוקחת הוא מספק ואולי צריך צמחים יותר חזקים לטיפול בקנדידה(כי יש. האם המטפלת שלך מתמחית בקנדידה? בכל מקרה לגבי הגירודים נסי להשיג שם קרם שמכיל חומר שנקרא ניסטטין, הוא אנטיפטרייתי ויכול להקל על הגירוד. כמו כן אני ממליצה לך לבצע את בדיקת המעבדה כאשר תהיי בארץ. היכן תשהיי? נוכל לדאוג שתחכה לך ערכה לבדיקת צואה ואז לבצע אותה במיידי.
רפואה שלמה
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   תודה רבה !שליחת דוא"ל לכותב ההודעהפומיקי 20:27 01/12/15
לפי מה שהבנתי ממנה היא כן מתמחה בקנדידה. אשמח לבצע את הבדיקה ובאמת להבין מה יש לי.