קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  קנדידה דרגה 1-שאלה דחופהכץ המיואשת 17:01 16/01/18
    תגובה
שלום, לפני 3 חודשים פניתי למטפלת באזור המרכז, עקב נפיחות, גזים ועיפות, ע"פ הסמיפטומים הנ"ל היא החליטה שיש לי בעיה במעי רגיז+קנידידה, מאז אני עושה את דיאטת הקנדידה ולוקחת תמצית אורגנו+ביופרוטיקה ולאחרונה כורכומין+מגנזיום לא היה לי שיפור והעייפות רק גדלה (וגם אבדתי את ההנאה לי עקב מגבלה בהכנת מאכלים ומאפים...) לפני מס' שבועות שמעתי עליכם והחלטתי לפנות לבדיקה, היום קיבלתי תוצאות שיש לי קנדידה דרגה 1 .
השאלה שלי:
חזרתי למטפלת ההיא והיא אמרה שזה מראה שהתהליך מבורך, כי בטח הייתה לי קנדידה דרגה 4 ועכשיו היא ירדה ל1 (מי אמר שהיא צודקת?)
אמרתי לה מאיפה את יודעת שבאמת יש כאן שיפור, כי אני לא מרגישה שום שיפור! ואני רק מרגישה שאני מתעללת בעצמי (בעקבות הדיאטה). ואז היא טענה שבטוח שיש לי בעיה של "מעי רגיז" ואני חייבת להמשיך עם הדיאטה+לקחת כדורים נוספים כי בטח יש לי חוסר בוויטמינים ואני צריכה לחזק את המעיים.
1. האם הטענות שלה צודקים?
2. בלי קשר לקנדידה אני אוכלת כמעט בריא וכמעט בלי סוכר, האם הדיאטה הזו באמת רלוונטית עבורי? במיוחד שאני לא חשה בשום שיפור?
3. אני מרגישה שרע לי ואני כמעט מיואשת, שלושה חודשים בלי תחושת שיפור זה מדכא, ואני שוקלת להפסיק, אני יכולה אומנם לסגל לעצמי דברים חדשים בעקבות ההרגל החדש אבל נראה לי שקנדידה לא הבעיה האמיתית שלי.
אני צודקת?
אשמח לקבל את תגובתך
תגובה ללא תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   ושכחתי לשאול, אם יש לי דרגה 1 אני חייבת להיות 100% בדיאטה?כץ המיואשת 17:04 16/01/18
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   טיפול בקנדידה ברמה 1 - תגובהרותם 15:03 29/01/18
שלום כץ
ראשית אל ייאוש! לכל בעיה יש פתרון. לכל "מחלה" יש מרפא. גם למה שאת מרגישה. מה שתארת כאן זוהי אחת הסיבות שאנו ממליצים לעשות בדיקת צואה לפני הטיפול, זהו כלי השוואתי ליעילות הטיפול. ברוב המקרים קנדידה ברמה 4 אינה מושפעת מתהליך שכולל רק תזונה ופרוביוטיקה וקצת אורגנו... זאת מנסיוננו.
אני בטוחה שהמטפלת שלך תכננה טיפול לפי נסיונה והכשרתה יחד עם זאת לאחר 3 חודשים, לדעתי, היה צריך להיות שינוי כלשהו. הימצאות של קנדידה במעיים היא חלק מהבעיה אצלך לכן אם אינך מרוצה מהטיפול אני ממליצה שתגשי למטפל/ת אחר/ת. אם תרצי להגיע לדניאלה שפי או לאחד המטפלים העובדים איתנו את יכולה ליצור קשר עם המשרד 04-8623901
רפואה שלמה
רותם ND