קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  נורא מבולבלאדיר 23:41 25/12/18
    תגובה
שלום רב.
אני בדיאטה של קנדידה בערך כבר חודשיים לאחר שהובחנתי בקליניקה של איריס גייר ומטופל בצמחי מרפא של bio care ותזונה מאוזנת ועדיין מרגיש לעתים קרובות הרגשה רעה בגוף שמתבטאת בכאבי בטן במיוחד באזור הטבור ומטה ושאני לא אוכל משהו כמו 4 עד 5 שעות הכאב מתחזק
אני רוצה לציין שתמיד הייתי בריא לחלוטין וכל הבעיות הללו התחילו לי לאחר שהיבחנו אצלי אליקובקטר ונתנו לי אנטיביוטיקה במשך תקופה ארוכה אז התחיל אצלי מעי רגיש שהיה מתבטא בעיקר בעצירות ובשלשולים בלי כאבי בטן רציניים ולאחר שנתיים זה החריף וגם כאבי בטן התחילו להופיע.
עכשיו אני נורא מבולבל בנוגע לתזונה באתר אחד אני קורא שמותר פסטה מלאה וקוסקוס מלא ובמקום אחר אני רואה שאוסרים את זה לגמרי..
רציתי לדעת האם זה מותר?
ואם לא מה הסיבה? כי לפי מה שאני מבין הולכים לפי הערך הגליקמי של המזון
ואיך זה שלכל אחד יש קו תזונה שונה?
תודה אדיר!
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   תזונה מבלבלת לטיפול בקנדידה-תגובהרותם 13:22 06/01/19
שלום אדיר
וואווו שאפו על השאלה
כן אתה צודק. יש בלבול גדול ומידע סותר שלעיתים מגיע גם ממטפלים מאד מוכרים וידועים. התזונה לטיפול בקנדידה משתנה ממטפל למטפל לפי מידע שאנחנו מקבלים ממקורות שונים. מטפל מנוסה לומד להצליב את המידע הזה עם הנסיון שלו בטיפולים ואז הוא מבין מה עובד ומה לא. הערך הגליקמי של מזונות מהווה גורם בתזונה לקנדידה מאחר והפטריה ניזונה מסוכר שמגיע למעיים ועם זאת זה לא הגורם היחידי שחשוב. מזונות המכילים שמרים מזינים את הפטריה ולכן הם לא מתאימים לזמן הטיפול בקנדידה. קנדידה היושבת במערכת העיכול מפריעה לעיכול של מזונות ולכן מאכלים מעוררי דלקת גם אינם מתאימים לזמן הטיפול אז מוצרי חלב הם מחוץ לרשימה וגם תירס, מזון מעובד, חיטה וכד'. במרפאה שלנו בנוסף לנסיון של מעל 25 שנים אנו משתמשות בכלי אבחון עוצמתיים כמו אירידיולוגיה, תשאול וכן מכשיר ביורזוננס בשם BICOM דרך המכשיר הזה ניתן לבדוק גם רגישויות למזונות וכך התזונה מותאמת באופן יותר אישי.
מקווה ששפכתי קצת אור על הדיאטה לקנדידה
בהצלחה
רותם רוזנברג ND
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   אני מעוניין לשתף משהו שלי מעוד עוזרצביקה 00:58 10/01/19
קודם כל לשים לב לאיזה מזון להימנע: אני נמנע בקפה כמעט לחלוטין כי לי הקפה עושה ממש רע גם מתוקים לא עושים לי טוב וגם גבינות.
מה שלאחרונה גיליתי שמאוד עוזר זה שום חי! כן כן נשמע דוחה אבל לי הוא מאוד עוזר. אני כותש 2 שיני שום חי ושם בתוך כוס ומוסיף בערך 100 מ"ל של מים פעמיים ביום.
כמו כן אני לוקח פרוביוטיקה של אלטמן וגם זה מאוד עוזר לי!
קראתי שמומלץ חומצה קפרילית עוד לא ניסיתי אבל אנסה זאת בהקדם ואשתף!