קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  תחליף לסוכר לסובלים מקנדידהרייצ'ל 01:40 13/01/19
    תגובה
היי,
סבלתי מקנדידה וטפילים שגרמו לי לחרדות ולדיכאון קשים מאוד.המטפל הורה לי לקחת טיפות של cds כדי להרוג את הקנדידה והטפילים.הוא אמר לי אילו מאכלים גורמים להתפתחות הקנדידה אבל אני בכלל לא מצליחה לעמוד בזה.כל הזמן אני רוצה אוכל טעים ואני כל החיים שלי לא הצלחתי ולא מצליחה בדיאטות.זה אבוד מראש.יש לי כמה שאלות:
אני נורא אוהבת עוגיות ובגלל שלא טוב לי סוכר לבן אני רוצה למצוא תחליף מתוק שאפשר להכין איתו מתוקים.המטפל אמר לי על סירופ אגבה.
1.האם אני יכולה להשתמש בממתיק הזה עם קנדידה?
2.אפשר להשתמש בסירופ אגבה ללא הגבלה? יש איזושהו ממתיק שאפשר להשתמש בו ללא הגבלה גם אם יש קנדידה וטפילים?
3.איך אפשר לדעת שאין כבר קנדידה?
4.שאלה כללית: כל האנשים שיש להם נטייה לקנדידה,האם כל החיים שלהם הם חייבים להקפיד על תפריט מדוקדק של דיאטת קנדידה כדי שהקנדידה לא תתפתח שוב? זה הרי ממש סיוט.אני יודעת שאני לא יכולה לעמוד בזה.אז מה הפתרון במצב כזה?? כל החיים לסבול מחרדות איומות רק כי אני לא מצליחה להתאפק לאכול אוכל שאני אוהבת??? מה כל האנשים עושים?
5.איך זה יתכן שיש אנשים שאוכלים מלא זבלים ועדיין אין להם שום קנדידה ? אני רוצה לדעת מהו המרכיב הזה בקיבה שלי אין.אם אדע מה זה,אני אהיה יכולה לאכול מה שאני רוצה ולא יהיו לי חרדות אף פעם.אתם יודעים מהו הדבר הזה?
אני ממש אשמח לתשובות.אני כל כך מבולבלת ומבואסת שאני סובלת מחרדות מאכילת אוכל טעים שכולם נהנים ממנו וגמרנו
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   תחליף לסוכר-תגובהרותם 15:40 24/01/19
שלום רייצ'ל
כל הכבוד שהחלטת לטפל בעצמך ולקחת את הבריאות לידיים שלך. יישר כוח.
כוח רצון הוא כמו שריר ואפשר לפתח אותו. גם אם לא הצלחת בעבר, תמשיכי לנסות ובסוף תצליחי. אני יודעת את זה כי גם אני הייתי ככה ובסוף הצלחתי(זה לקח לי שנתיים) תמיד יש תקווה לשיפור ולשינוי.
לגבי סירופ אגבה - הוא לא חלק מהדיאטה לקנדידה אז אל תשתמשי בו.
את יכולה להשתמש בסטיביה בטיפול או באבקת סטיביה של חברת מרמולייט או סוויטנגו
והנה קישור לסטיביה מעולה מאתר בחו"ל https://il.iherb.com/pr/Now-Foods-Better-Stevia-Liquid-Sweetener-Original-2-fl-oz-60-ml/863
סטיביה ניתן לצרוך ללא הגבלה בזמן הדיאטה לקנדידה.
הטיפול בקנדידה מצריך גם לקיחה של צמחי מרפא ופרוביוטיקה במינונים דיי גבוהים.
לצערי לא ניתן לדעת בוודאות שהקנדידה נעלמה מאחר והמעבדה לקנדידה נסגרה ואין לה תחליף בארץ. ועם זאת כאשר תרגישי שהסימפטומים שלך משתפרים עד לרמה של 90% אז את יכולה לעשות הקלות בתזונה ולהוסיף פירות וממתיקים כמו דבש, סילאן ומייפל. במטפל שלך צריך להדריך אותך איך לעשות את זה.
רייצ'ל יקרה אני מבטיחה לך שאנשים שאוכלים "זבל" ואין להם קנדידה סובלים ממשהו אחר.... לפי הנסיון שלי וגם של דניאלה שפי לא ניתן לאכול מה שרוצים מתי שרוצים ולהיות בריאים. ככה זה בימנו. האויר, האדמה והמים מזוהמים. הפירות והירקות מרוססים, האדמה דלה, בעלי החיים מקבלים אנטיביוטיקה והורמונים ועוד ועוד.
החומרים האלה משפיעים על כולנו.....
מאחלת לך בהצלחה ורפואה שלמה
רותם רוזנברג ND