קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  קנדידהחן 20:03 23/07/19
    תגובה
היי רותם, הקנדידה נמצאת אצלי כבר שנה בערך בהתחלה הצלחתי לשמור על תזונה והיה לי תקופה שלא היה אך שוב חזר לי , ראיתי שאת רשמת על כל מיני סוגי צמחים שנקראים צמחי מרפא מהיכן ניתן לרכוש והאם יש אותם בקפסולות? בנוסף הבנתי שאת ממליצה על פרוביוטיקה של סופרהב 55/25 לי הם לא כל כך עזרו מה ניתן לקחת חזק יותר? ומאוד מאוד קשה לי בלי פירות האם ניתן לאכול נקטרינה אחת ליום או שזיף??
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   קנדידה וצמחי מרפא-תגובהרותם 15:12 31/07/19
שלום חן
מנסיוננו לטפל בקנדידה ע"י תזונה בלבד זה לא מספיק, מומלץ לשלב גם צמחי מרפא ופרוביוטיקה. צמחי המרפא הקלאסיים לקנדידה הם קומיפורה, ג'וגלנס, קופטיס, חותם הזהב,זרעי אשכוליות וכו'. אנחנו משתמשות בפורמולות שהוכנו במיוחד עבורנו , במינון גבוה, לפי מרשמים מדויקים ובשילובים על מנת לכסות גם את הסימפטומים הנלווים לפטריית הקנדידה כמו נפיחות בבטן, גזים, כאבי בטן וראש, משיכה לפחממות ומתוקים ועוד.ניתן לראות את כל המוצרים שלנו כאן באתר בלשונית "המוצרים שלנו" כולל ההרכבים המיוחדים.
כפי שרשמתי מומלץ לשלב גם פרוביוטיקה בטיפול ביו-25/55 היא בהחלט פרוביוטיקה טובה מאד. פרוביוטיקה נוספת שאנו עובדות איתה המון זאת ויוומיקס שמגיעה בשקיות ומכילה 480 בליון חיידקים חיים בשקית (אסור לקחת את הצמחים יחד עם הפרוביוטיקה).
לגבי פירות - יש פירות שאפשר לאכול בזמן הטיפול בקנדידה- תפוח, אגס, אשכולית, פירות יער, פאפיה, קיווי, שזיף- עד שנים ביום.
רפואה שלמה
רותם רוזנברג ND