קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  קנדידה קרוסימי 23:53 18/05/20
    תגובה
לאחר תקופה ארוכה של אי נוחות, הפרשות וריח לא נעים מהנרתיק עשיתי משטח וקיבלתי אבחנה של קנדידה קרוסי. סובלת בנוסף מבטן נפוחה מאוד ומירידה לא מוסברת במשקל. נאמר לי שזן זה של קנדידה עמיד בפני הטיפולים הרגילים. איך אפשר להיפטר ממנה אם כך??? אני בלחץ נפשי מזה ואודה מאוד לעזרה.
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   קנדידה קרוסיי -תגובה רותם 09:29 26/05/20
שלום מי
הקריאה של השאלה שלך עוררה בי הזדהות רבה מאד. אנחנו שומעות סיפורים דומים כל הזמן פה במרפאה. קנדידה קרוסיי לא ידוע כזן שעמיד בפני תרופות, הזן העמיד הוא לרוב קנדידה גלברטה שעמידה בפני המולקולה Fluconazole (פלוקנול, דיפלוקן, טריקן, טריפלוקן, לויטין), ועם זאת עלולה להתפתח עמידות גם של זנים אחרים.
ברוב המקרים שאבחנו במשך 30 שנים במסגרת ה"מעבדה לקנדידה" המקור לקנדידה בנרתיק היה הימצאות של זיהום פטרייתי במעיים ועד שלא נעשה טיפול משולב (וגינלי ומערכת העיכול) התוצאות לא היו טובות.
הטיפול בקנדידה צריך לכלול שילוב של תזונה אנטיפטרייתית ולקיחה של צמחי מרפא ותוספי תזונה אחרים וכן תכשירים וגינליים לטיפול מקומי כמו שטיפה ופתילות.
אורך הטיפול משתנה מאדם לאדם ובממוצע 3.5 חודשים.
אנחנו משתמשות בתכשירים שפותחו במיוחד עבור דניאלה שפי והמרפאה שלנו, מחומרים טבעיים הנה קישור לדף https://1818.co.il/index2.php?id=21&lang=HEB
המוצרים, אפשר ללחוץ על הקישור ולהיכנס לראות מהם וממה הם מורכבים.
אם יש שאלות לגביהם אני כאן :)
רפואה שלמה וחג שבועות שמייח
רותם רוזנברג ND