קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  תסמינים שונים ומשוניםמנשה 14:59 04/01/22
    תגובה
רותם שלום רציתי לשאול לפני שנתיים עברתי ניתוח בטן קבלתי אנטיביוטיקה אחרי 4 חודש התחלתי להרגיש עייפות עירפול חזק בראש תחושת חולי חולשה שכבתי במיטה חודש וחצי חזרתי לעבוד במקביל ביצעתי בדיקות מקיפות שכוללות בדיקות דם הדמיות הכל יוצא תקין בתסמינים המשיכו להחמיר הבטן התנפחה עד למצב שקשה לנשום כאבי בטן שכוללים התכווצויות מעיין קשות צריבות בגב כאבי שרירים אצבעות שנרדמות בעיות במעגל העיכול עם הזמן החשק המיני דוכא עד שנעלם מצבי רוח דיכאון בחילות כאבי ראש כאבים בכל הגוף כל הבדיקות יוצאות תקינות הרופאה שלחה אותי לפסיכיאטר בטענה שאני מדמיין אני לא מרגיש טוב כבר הרבה זמן ואני מרגיש שמשהו בגוף נסתר משבש לי את המצב הבריאותי בגוף משהו שלא מוצאים ויכול לגרום להמוןסימפטומים האם יכול להיות שמדובר בקנדידה?? מבקש את החוות דעת שלך והמלצה ואפילו מקרה דומה לשלי
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   תסמינים שונים ומשונים - תגובהרותם 10:57 20/01/22
שלום מנשה
הצטערתי מאד לקרוא את מה שכתבת, זה נשמע כמו סבל נוראי ופגיעה קשה באיכות החיים שלך. למרבה הצער זה סיפור שאנחנו שומעות הרבה במרפאה.?
התסמינים המתוארים נשמעים מתאימים לריבוי של פטריית הקנדידה.
לקחת אנטיביוטיקה לרוב גורמת להתרבות של פטריות מאחר והן עמידות לאנטיביוטיקה. חיידקי המעיים נפגעים מהאנטיביוטיקה ומי שנשאר שם זאת פטריית הקנדידה שמנצלת את ההזדמנות ומתרבה.
בדיקות דם אינן מגלות את הזיהום הפטרייתי ורבים מהמטופלים נשלחים לפסיכולוג או לפסיכיאטר בתוענה שזה מצב פסיכוסומטי ולא כך הדבר.זה תאור מצב שכיח פה.
היה לנו מקרה דומה מאד במרפאה של בחור צעיר שגם איכות החיים שלו נפגעה אחרי ניתוח בבטן והרפואה הקונבנציונלית לא גילתה מה הגורם לכך למרות שהוא נשלח לעשרות בדיקות.
הוא הגיע למרפאה ואובחן ע"י דניאלה כסובל מזיהום קנדידה נרחב במעיים והתעלומה נפתרה.
דניאלה התאימה לו תזונה, צמחי מרפא ותוספים אחרים, באופן אישי והמצב השתפר פלאות לאחר כמה חודשים.
מנשה, אל ייאוש יש פתרון!!!!!!!!!
לעוד הסברים והבהרות אפשר להתקשר למרפאה 04-8623901
רפואה שלמה
רותם רוזנברג ND