קנדידה

האתר הישראלי לקנדידה

04-8623901

דניאלה שפי
מומחית לרפואה טבעית
ואבחון וטיפול בקנדידה

להזמנת תור לדניאלה

פורום קנדידה

עדכונים בנושא הקנדידה

הרשמו לקבלת עדכונים, מחקרים, סקרים, מאמרים וכל העדכונים שמגיעים אלינו מכל העולם בנושא הקנדידה ישירות לאי מייל שלכם

האם את/ה מטפל/ת מוסמכ/ת?
הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  שבוע דיאטהליזה 02:24 08/05/20
    תגובה
היי לפני שבוע התחלתי דיאטה לקנדידה. עדיין לא התחלתי טיפול אצל נטורופת בגלל המצב הבעייתי במדינה אבל כמובן שאתחיל בהקדם האפשרי. אבל רציתי לשאול.
ביום השלישי בערך לדיאטה התחלתי ממש להרגיש לא טוב. קודם כל חולשה ענקית סחרחורות ובחילות. בנוסף אני גם חושדת שיש לי הליקובקטר (עושה בדיקות עכשיו גם) ואני גם נמנעת ממזונות שקשורים להליקובקטר.
ויחד עם התחושות הלא טובות ירדתי במשך השבוע הזה 4 קילו כמעט. אני שותה 3 ליטר ביום. משתדלת לאכול דברים טובים ובריאים אבל אין לי תיאבון בכלל.... ברמה מאוד מוזרה..אני אפילו מגיעה למצבים שאני מכריחה את עצמי לאכול.ועל הדרך מרגישה אי נוחות בקיבה ומעט צרבות אחרי אוכל שבוודאי קשורות להליקובקטר יותר.
אני ממש לא יודעת מה לעשות..לוקח המון זמן לקבל תוצאות של בדיקות,הכל זז נורא לאט בעקבות המצב,ומצד שני אני מרגישה סבל. למרות שירדה לי הנפיחות בבטן משמעותית מאז הדיאטה. ויש קצת שינוי לטובה,אבל יש רגעים שאני מרגישה שמשהו לא בסדר. אני מפחדת שעד שאקבל טיפול מתאים המצב שלי ידרדר. מה לעשות? ובנוסף עברתי ניתוח בריאטרי לפני כמה שנים ככה שקשה לי לאכול הרבה בלי קשר..
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   שבוע בדיאטה לקנדידה-תגובהרותם 16:44 14/05/20
שלום ליזה
ניתוחים בריאטרים הם אתגר למערכת העיכול. פלורת המעיים נפגעת ואז יש פחות הגנה על הריריות במערכת וכל פרזיט או חיידק יכול להתיישב שם בלי מפריע. כמו כן נפגעים מרכזי הספיגה וייצור האנזימים. כלומר יעילות העיכול נפגעת והאוכל לא מתעכל מהר כמו שצריך מה שגורם לתסיסה ולריבוי של צמיחת פטריות, טפילים וחיידקי SIBO.
התסמינים שתארת מתאימים לתחילת הדיאטה לקנדידה ואני מקווה שעברו עד עכשיו. ככה זה כשהגוף עובר גמילה מסוכר, חיטה , חלב וכו' אולי את יכולה להזכר בתקופה אחרי הניתוח הבריאטרי - היא לא כיפית בלשון המעטה. יש מקרים שבהם רק תזונה לא מספיקה לחיסול הקנדידה ויש צורך בשילוב של צמחי מרפא ופרוביוטיקה. אפשר לקרוא על המוצרים שלנו בקישור הבא: https://1818.co.il/index2.php?id=21&lang=HEB
3 ליטר של מים ביום זה נשמע לי קצת מוגזם ועלול להעמיס על הכליות, אלא אם את עובדת בחוץ בשמש כל היום. ההמלצה של דניאלה ואני תומכת בה זה ליטר וחצי עד שני ליטר ביום.
אני שמחה שירדה אצלך הנפיחות בבטן, בגדול זה אומר שהכיוון הוא נכון.
רפואה שלמה
רותם רוזנברג ND